Maska klauna - konkurs
Dzięki uprzejmości wydawnictwa Novae Res mam dla was jeden egzemplarz książki pt. "Klauni". Zapraszam więc do wzięcia udziału w konkursie.
Zasady konkursu: 

·      W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, bez wyjątku.
·      Konkurs trwa od dzisiaj do 13 października 2017 r., do północy.
·      Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać poniższe zadanie konkursowe:

Poleć mi ciekawą książkę, w której występuje postać klauna.

·     Swoją odpowiedź należy zostawić pod tym postem, jako komentarz. 
·     Wśród odpowiedzi, jakie pozostawicie pod ogłoszeniem, wybiorę jedną, która najbardziej mi się spodoba.
·    Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu dziesięciu dni od zakończenia konkursu. Zwycięzca winien skontaktować się ze mną na podany adres e-mail: subiektywnie.o.ksiazkach@gmail.com w ciągu trzech dni. Nagroda zostanie wysłana w ciągu miesiąca.

UWAGA:
Możecie w ogłoszeniu podać swój adres e-mail, ale robicie to na własną odpowiedzialność, gdyż w ostatnim czasie wystąpiły przypadki wykorzystywania tychże adresów przez oszustów wyłudzających pieniądze. Pamiętajcie, nie wymagam uzupełniania żadnych formularzy ani podawania numeru telefonu. Jestem bardzo ciekawa waszych polecanek :)

24 komentarze:

 1. Mnie jedynie przychodzi do głowy jedynie książka "To" Stephena Kinga. Mało oryginalnie, ale jako,że jest to mój ulubiony autor, to polecam.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Uśmiech u stóp drabiny" Henr'ego Millera. Hmm.. już jako dziecko wiedziałam, że klauni mają bogate życie wewnętrzne niekoniecznie współgrające z wykonywanym zawodem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Iwona urbańska : 113071@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Polecam książkę "Biały klaun" Damira Miloša, z tym że kierowana jest ona do młodszego czytelnika, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by starsi ją przeczytali.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakiś czas temu przewinęła mi się przez ręce książka "Biały Clown" autorstwa Damira Milos, fajna książka o pokonywaniu własnych słabości, nieco specyficzna ale warto dać jej szanse. W każdym razie polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. O nie nam apurât takiej książki. Uczestnikom życzę powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 9. Życzę wszystkim powodzenia! ;D

  OdpowiedzUsuń
 10. Do głowy przychodzi mi jedynie książka ,,Biały Klaun" - opowieść o chłopcu-daltoniście, żyjącym w świecie bez kolorów, których pragnie je poznać. Wiele osób porównuje tę książkę do ,,Małego księcia" i muszę przyznać, że mają ku temu powody. Serdecznie polecam:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zdecydowanie polecam Ci "Zwierzenia klowna" Heinricha Böll'a. Książka poruszająca i pełna emocji, trudnych emocji...

  OdpowiedzUsuń
 12. Akurat wczoraj dostałem reklamę fundacji "CZERWONE NOSKI" (www.czerwonenoski.pl) zajmującą się terapią dzieci w szpitalach, umilając im czas występami klaunów. Coś co kojarzy się z książkowym złem, może też przynosić radość. Poszukałem i znalazłem książkę "Doktor klaun" (Grzybowski Przemysław Paweł, wydana 2012 dot. terapii śmiechem), może warto by ją przeczytać, zamiast tylko straszyć? To czego dorośli się boją, przynosi maluchom niesamowitą radość (urodzinowe występy np.).

  OdpowiedzUsuń
 13. Polecam książkę "Mały klaun" autorstwa Rocard Ann. Pozycja jest skierowana do młodszych czytelników. Czytając książeczkę poznajemy klauna o imieniu Pim-Pam. Pracuje w wielkim cyrku. Lecz bohater nie zaznaje tam szczęścia. Widzów nie śmieszą jego żarty. Jego niski wzrost jest również powodem do wyśmiewania przez innych. Klaun postanowił wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem opuścić cyrk i udać się w świat. Czytelnicy będą mogli się przekonać czy uda im się odnaleźć na nowo i czy poradzą sobie sami.

  OdpowiedzUsuń
 14. Znalazłam tą książkę przypadkowo, szukając innej w bibliotece.
  Spodobała mi się maska klauna na okładce a jeszcze okazało się,że to thriller, moja ulubiona literatura:)
  Nie zawiodłam się:) Pięcioletnia Hayley została uprowadzona przez tajemniczego osobnika w stroju klauna. Po dwudziestu latach giną nastepne osoby, przy ciałach jest bukiet storczyków i napis, którym jest też tytuł książki: "Czarne na pamiątkę". Książka jest intrygująca, a zakończenie zaskakujące:)

  Katarzyna

  OdpowiedzUsuń
 15. Czytałam tylko jedną książkę, w której występuje postać klauna, czyli ''To'' Stephena Kinga. Przerażające jest to, że jedynie dzieci mogą dostrzec TO coś strasznego, to obezwładniające zło. To właśnie po tej książce zaczęłam się bać klaunów i inaczej je postrzegam. Teraz kojarzą mi się z czymś niebezpiecznym i złym, z czymś co przeraża. Ta powieść zmieniła całkowicie moje podejście do postaci klauna.

  OdpowiedzUsuń
 16. Książka, którą Tobie i Wam wszystkim polecę do "Zwierzenia klawna" niemieckiego autora o nazwisku Heinrich Böll. Jest to karykaturalny obraz nadreńskiego społeczeństwa z lat 60 ubiegłego stulecia- zakłamania, hipokryzji, skąpstwa przeciw czemu próbuje buntować się tytułowy klaun. Książka idealnie wpasowuje się w klimat jesiennych depresyjnych wieczorów, gdyż tyle w niej rozedrganych emocji- smutku, przygnębienia, rozpaczy i żalu, że można nawet bez predyspozycji rzeczonej depresji się nabawić. Kto się nie boi i lubi takie klimaty- polecam!

  Pozdrawiam ciepło
  Kalina Faustyna

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger