Anna Zacharzewska w łódzkim Empiku
22 września łódzki Empik zlokalizowany w Manufakturze odwiedzi Anna Zacharzewska, która opowie o swojej najnowszej książce pt. "Hodowca świń". Będę miała przyjemność prowadzić to spotkanie.
Źródło - KLIK

Najnowsza książka Anny Zacharzewskiej „Hodowca świń” (Burda Publishing Polska) to opowieść o życiu i pracy we współczesnej korporacji prowadzona z punktu widzenia kadry menedżerskiej firmy, która zajmuje się … ubojem świń i produkcją mięsa. Chociaż powieść jest fikcją literacką, to nie brak w niej powiązań z osobistymi doświadczeniami pisarki. Autorka spędziła ponad 17 lat swojej kariery zawodowej w międzynarodowych firmach na najwyższych stanowiskach. Długotrwała praca na najwyższych obrotach doprowadziła ją nawet do częściowego paraliżu ciała. W końcu zrezygnowała z „korpożycia” i postanowiła pisać. „Hodowca świń” to jej czwarta powieść. O niej, ale także o własnych doświadczeniach opowie osobiście podczas spotkania.
Zapraszam was bardzo gorąco na to spotkanie. Start - godzina 18.

10 komentarzy:

 1. Interesujące spojrzenie na korpo ��

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe... temat teraz bardzo modny i na czasie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że to może być bardzo ciekawe spotkanie :). Praca w korporacji potrafi człowieka wyprać z sił, radości, wartości... i na jego nieszczęście "nauczyć" bezwzględnego traktowania innych. Ostatnimi czasy przyglądam się działaniom koleżanki, która wiele lat pracowała w korporacji, zajmując kierownicze stanowiska, a teraz z zadziwiająco surową bezwzględnością dąży do osiągnięcia "sukcesu". Pytanie, jakim kosztem? Paraliżem sumienia? wartości? przyjaźni? empatii? Szkoda, że Łódź daleko, bo chętnie przybyłabym na to spotkanie.
  s-a

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytałam jeszcze nic tej autorki, aczkolwiek widziałam jej książki w bibliotece. To na pewno będzie bardzo ciekawe spotkanie, skoro będziesz jego prowadzącą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze nie słyszałam o tej pani, ale "Hodowcy świń" jetem bardzo ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Autorki jeszcze nie znam. Czekam z niecierpliwością na post o tym spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie czytałam książek autorki, może za jakiś czas się to zmieni.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję Wiolu :) już niebawem na blogu recenzja Hodowcy świń ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger