"Piętno Pielgrzyma. Naznaczona" już w mojej biblioteczce
Cykl pt."Piętno Pielgrzyma" to fantastyka naukowe w najlepszym wydaniu - skłaniająca do myślenia, wywołująca szereg refleksji nad kondycją współczesnego świata i tego, dokąd zmierzamy. Dlatego też konsekwentnie polecam wam tę serię. Kilka dni temu poznaliście moje omówienie drugiej części cyklu pt. "Piętno Pielgrzyma. Naznaczona". A tak prezentuje się samo wydanie tej książki.


Okładki obydwu części są rewelacyjnie zaprojektowane - oddają ducha poszczególnych tomów. Na okładce "Naznaczonej" znajdziecie mojego logo, gdyż objęłam patronatem medialnym tę powieść.

Zachęcam was do zajrzenia na stronę autora - http://lasgorski.pl/ oraz na stronę wydawnictwa, na której możecie zakupić obydwie części - https://www.javiko.pl/sklep/.
Warto zacząć przygodę z tym cyklem od pierwszego tomu, do czego was gorąco namawiam. A ja już nie mogę doczekać się trzeciej części, która będzie nosiła tytuł "Banici".

15 komentarzy:

  1. Ostatnio koleżanka mi polecała - jak tylko znajdę czas na czytanie, to chętnie przeczytam :) obecnie muszę skończyć jedną książkę, ale z czasem masakra
    Sandicious

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się, że możemy wspólnie patronować tej powieści :)
    Ja również szczerze ją polecam. Świetna sprawa.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger