"Anestezja" już w mojej biblioteczce!
Thomas Arnold to pisarz, który systematycznie, z każdą, kolejną książką, buduje swoją pozycję na naszym rynku wydawniczym. Powieści autora wśród czytelników zbierają świetne recenzje, wiec czekam tylko na to, gdy jego nazwisko będzie coraz bardziej rozpoznawalne. Całkiem niedawno mogliście przeczytać moje omówienie wznowienia debiutu Thomasa Arnolda pt. "Anestezja". A dzisiaj chciałabym wam pokazać samo wydanie tej książki, która zagościła w mojej biblioteczce.

Agencja Reklamowo-Wydawnicza Vectra projektuje świetne okładki książek, czego dowodem są właśnie utwory Thomasa Arnolda. Dobrej jakości papier i eleganckie wydanie to już znak rozpoznawczy tej oficyny. Na tylnej okładce "Anestezji" znajdziecie loga patronów medialnych, w tym moje.

Polecam wam oczywiście zapoznać się z poprzednimi książkami autora, czyli z powieściami: "Tetragon", "33 dni prawdy" oraz "Horyzont umysłu".

Cudowna dedykacja dla mnie od autora.
Jeśli jesteście stałymi czytelnikami bloga, na pewno domyślacie się, że nie bez przyczyny pokazałam wam wydanie "Anestezji". Wieczorem pojawi się konkurs, w którym będziecie mogli wygrać ową książkę. Zapraszam!

12 komentarzy:

 1. Pierwsze słyszę o tym pisarzu, może wpadnie mi w ręce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aj, ta książka jeszcze przede mną. Pozostałe trzy sztuki miłuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z opisu na książce wnioskuję, że jest to emocjonująca historia! Gratuluję kolejnego udanego patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytam "Horyzont umysłu" to jest naprawdę świetna książka! Nie mogę się doczekać aż sięgnę po resztę jego książek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale dedykacja - rarytas! Gratulacje patronatu!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger