Lato z książką 2017




Już niebawem rozpocznie się VI edycja Lata z książką. Impreza ponownie pojawi się w Łebie (14-16 lipca)Ustroniu (28-30 lipca)Szczyrku (4-6 sierpnia) oraz Mikołajkach (18-20 sierpnia). Jak co roku, wydawnictwo Zysk i S-ka przygotowuje sporo atrakcji dla fanów literatury, zarówno tych starszych, jak i młodszych. Wśród tegorocznych gości pojawią się takie osobistości jak Krystyna Mazurówna, Piotr Gąsowski, Krzysztof Skiba, Karolina Szostak, Marika, Tadeusz Woźniak, Robert Biedroń i wielu innych.

Lato z książką powstało z inicjatywy dyrektora marketingu Zysk i S-ka Wydawnictwa, Adama Zyska. Dziś jest organizowane niezależnie przez agencję marketingową ZyskMedia przy wsparciu sponsorów oraz licznych partnerów wydarzenia.

I edycja Lata z książką odbyła się w wakacje 2012 roku w Łebie. W kolejnych latach event cyklicznie odbywał się w tym nadmorskim kurorcie, a w 2014 roku odbył się ponadto na Mazurach i w górach. Dziś Lato z książką jest z powodzeniem kontynuowane aż w czterech miastach - Łebie (14-16 lipca, Skwer Rybaka), Ustroniu (28-30 lipca, Rynek), Szczyrku (4-6 sierpnia, Pl. św. Jakuba) oraz Mikołajkach (18-20 sierpnia, Pl. Wolności koło Rynku), zapewniając wszystkim odwiedzającym rozrywkę na najwyższym poziomie. Stawiając na zróżnicowany i bogaty program jak co roku do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni wyjątkowi goście, tacy jak: Krystyna Mazurówna, Piotr Gąsowski, Krzysztof Skiba, Karolina Szostak, Marika, Tadeusz Woźniak, Robert Biedroń i wielu innych. Nie zabraknie także strefy dziecięcej, gdzie odbywać się będą m.in. warsztaty literacko-plastyczne.


Cały program dostępny na - https://www.latozksiazka.pl/

Lato z książką to jedyna inicjatywa czytelnicza w Polsce, która jest organizowana na taką skalę! Adresatami wydarzenia są nie tylko przypadkowi wczasowicze, wypoczywający w danych miejscowościach, ale fani dobrej literatury z całej Polski. Organizatorzy kierują wydarzenie do wszystkich, niezależnie od wieku, bo przecież książka jest idealną formą rozrywki dla każdego z nas!


Kto z was spędzi w tym roku lato z książką i wydawnictwem Zysk i S-ka?

8 komentarzy:

 1. Szkoda, że się nie załapię tego roku na te spotkania. No trudno

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety, dla mnie za daleko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super wydarzenia, szkoda jedynie, że tak daleko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooo... może by się tak wybrać na działkę do Szczyrku... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mieszkam niestety za daleko, ale bardzo chętnie bym się wybrała! Super, że ktoś chce coś takiego organizować, a inni brać udział ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawe wydarzenie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger