Tajemnica pokoju nr 7 rozwiązana!

Jakiś czas temu przedstawiałam wam swoją relację z niezwykle oryginalnego wydarzenia, w jakim miałam przyjemność brać udział. Zwiedzanie hotelu Sofitel Victoria w Warszawie wraz z warsztatami kryminalnymi, które prowadziła sama Katarzyna Puzyńska okazało się dla mnie niesamowitym przeżyciem. Event ten miał jednak jeszcze jedną, ukrytą zaletę, czyli konkurs, w którym wzięłam udział. 

Czy w hotelach mają miejsca potajemne rozgrywki, zagadki i tajemnice rodem z kryminałów? Moja wyróżniona relacja z pewnością to potwierdza, a organizatorzy warsztatów nagrodzili mnie niesamowitą, cudowną, wymarzoną paczką sześciu powieści Katarzyny Puzyńskiej (pierwszy tom serii otrzymałam na samych warsztatach). Wyobraźcie więc sobie moją radość, gdy otworzyłam kartonowe pudło z taką zawartością!

To moi drodzy jednak nie wszystko! Jest coś dla ducha i jest także coś dla ciała. Wraz z książkami dostałam bowiem także voucher na pyszne jedzenie w sieci hoteli Orbis na terenie całej Polski. Za kwotę widniejącą w środku zjemy z mężem wykwintną kolację :)

Cała seria o Lipowie do czasu mojego uporządkowania zaległych stosów, jakie od jakiegoś czasu systematycznie składuję, musi zostać podparta praktyczną dekoracją, jaką są niewątpliwie podpórki do książek. Wiecie przecież, że mam do takich gadżetów słabość. Ostatnio znalazłam piękne, drewniane podpórki z motywem motylich skrzydeł, dostępne na: https://www.indelo.pl/Cóż, lubię drobne przyjemności więc nie odmówię sobie ich kupna. Na półce będą prezentowały się rewelacyjnie :)
Cieszę się, że moja relacja została nagrodzona. Cieszę się, że posiadam obecnie w domu całą serią o Lipowie Katarzyny Puzyńskiej. Jednak najbardziej cieszę się z tego, że jako blogerka książkowa, czyli reprezentantka dość niszowej części blogosfery, zostałam zaproszona na tego typu warsztaty. 

30 komentarzy:

 1. ... super :-) :-) ... gratulacje :-) :-) ...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ Ci zazdroszczę i gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Wiola, świetny prezent!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale kolekcja! Zazdroszczę. A na taki event sama bardzo chętnie bym się wybrała. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialne spotkanie i super prezent:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Faktycznie takie warsztaty to super sprawa! A wyróżnienia gratuluje, jestem pewna, ze w 100% na nie zaslugiwalas! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super, wspaniała przesyłka. Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiolu, serdecznie gratuluję :) Nagroda godna pozazdroszczenia :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję ;) co za cudowna nagroda ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jaka wspaniała nagroda, serdeczne gratulacje. :)
  Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję. Prowadzisz cudny i bardzo ciekawy blog. Może tematyka jest niszowa, ale za to mniej ''konkurencji'' :). Lubię czytać kryminały i ogólnie książki. Teraz czytam "Dziewczyna z pociągu" mimo, ze byłam na tym w kinie. Wgrywam sobie książki na Kindla, ponieważ takie które mnie interesowały miały nie taką trzcionkę, jaką chciałam :)Pozdrawiam serdecznie -:)

  OdpowiedzUsuń
 12. O proszę, jak fajnie że się udało!! Gratuluję :) Chętnie przeczytam recenzje tej serii bo nie miałam okazji czytać książek :P

  OdpowiedzUsuń
 13. Sama mam taki zestaw, więc wiem, co znaczy radość z jego posiadania.

  OdpowiedzUsuń
 14. O losie! Fantastycznie! :)
  Gratuluję kochana!

  OdpowiedzUsuń
 15. O rany! Gratulację!
  Niesamowita paczka <3

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratuluję. Moja koleżanka uwielbia Puzyńską.
  A swoją drogą to nasze blogi są rzeczywiście niszowe, bo ja na przykład nie zarabiam na nim ani grosza. No, książki recenzuję. Niedawno czytałam jeden wpis blogerki 'lifestylowej' o tych tysiącach na blogach. Nasze są hobbystyczne. Mówię, nasze, książkowe.

  OdpowiedzUsuń
 17. Gratuluję! I oczywiście zazdroszczę. Czytałam tylko pierwszą część o Lipowie i byłam zachwycona - chciałabym zapolować na pozostałe! :) Dlatego tym bardziej przyglądam się Twojej pełnej serii z zazdrością! :) No i samych warsztatów również zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Wow, gratulacje! Aż zazdroszczę, czytałam kilka części z tej serii i jestem zachwycona. ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger