"Jak kamień w wodę" Hanny Greń już niebawem w księgarniach pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach!

Już 18 kwietnia w księgarniach pojawi się nowa powieść Hanny Greń z cyklu "Polowanie na Pliszkę". Poznajcie "Jak kamień w wodę" - książkę, którą objęłam swoim patronatem medialnym.

Tylko ode mnie zależy twój los. Gdy w środku nocy usłyszysz szmer za oknami, to będę ja, i gdy w słońcu nagle pochłonie cię cień, to też będę ja. Nie uciekniesz przede mną. 

Kiedy Kornelia zaczyna otrzymywać tajemnicze listy z pogróżkami, uważa to za głupi dowcip. Żyje na uboczu, nie wchodząc nikomu w drogę i nie nawiązując żadnych bliższych relacji z innymi ludźmi, kto więc mógłby życzyć jej śmierci? Jednak sytuacja staje się coraz poważniejsza, dlatego kobieta podejmuje decyzję o zgłoszeniu się na policję. 

Nie jest to dla niej łatwe – jej dotychczasowe kontakty ze stróżami prawa nie należały do najprzyjemniejszych. W młodości została niesłusznie oskarżona o składanie fałszywych zeznań. Wszyscy zdawali się być wrogo nastawieni do Kornelii, ponieważ mężczyzna, którego oskarżyła wtedy o próbę gwałtu, sam był policjantem, a jego koledzy nie wierzyli, że mógł dopuścić się przestępstwa. 

W wyniku zbiegu okoliczności, kobieta natrafia na posterunku na tego samego funkcjonariusza, który przed laty próbował ją zdyskredytować, aby chronić swojego przyjaciela. Mimo wrogiego nastawienia, to jednak właśnie ten mężczyzna może okazać się dla Kornelii jedyną nadzieją.
Jestem już po lekturze tej zajmującej powieści, a moją rekomendację znajdziecie na jej okładce.

Już teraz polecam waszej uwadze "Jak kamień w wodę". Niebawem pojawi się oczywiście recenzja i konkurs, w którym będziecie mogli wygrać tę książkę. Zainteresowani?

10 komentarzy:

 1. Chyba nie wiem ile tracę nie sięgając po kryminały ;) Ten wydaje się naprawdę interesujący.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam jeszcze żadnej książki Pani Greń i mam zamiar zacząć właśnie od lektury "Jak kamień w wodę" :)Skoro wątek kryminalny splata się z romantycznym, to jest to kryminał dla mnie.
  s-a

  OdpowiedzUsuń
 3. Raczej się nie skusze, nie przepadam za kryminałami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! Szalejesz z tymi patronatami, Wiolu! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka zapowiada się fantastycznie! :)
  Gratuluję kolejnej recenzji okładkowej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu, książka zapowiada się interesująco

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam autorki, ale chciałabym to zmienić.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję. :)
  Postaram się sięgnąć po tę książkę, lubię styl autorki :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Oj, tego patronatu i wcześniejszej lektury gratuluję Ci szczególnie. Ja pocieszam się myślą, że już wkrótce książka trafi w moje ręce. ;) Wspaniałe polecenie! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger