Bursztynowy anioł - wyniki konkursu!Trudno było mi wybrać tylko dwie odpowiedzi, spośród tylu wzruszających i chwytających za serce. Zapraszam na wyniki konkursu.

Pytanie konkursowe brzmiało:

Napisz, co Ty możesz podarować bliskiej Ci osobie, aby ją uszczęśliwić?

Oto dwie zwycięskie odpowiedzi:

Dorota Ka27 lutego 2017 20:36
Jako że podobno nie mamy nic cenniejszego od czasu, to właśnie jak najwięcej wspólnie spędzonych chwil mogę podarować moim bliskim.

martucha18015 marca 2017 18:43
Nie wiem, czy to uszczęśliwiło moją bliską osobę, ale na pewno by wywołało uśmiech na jej twarzy i mogło w przyszłości jej dopomóc…w szantażowaniu mną i moim czasem. Mam na myśli specjalnie zrobione przeze mnie „kupony”. W wersji dla przyjaciółki mogłoby to wyglądać tak, np. strach się bać (wypad do kina na horror), tuptanie gdzie oczy poniosą (wycieczka piesza po okolicy), gadu gadu nocą (babskie pogaduchy do rana), inna ja (domowe spa). Wersja dla dziecka np.: pękamy ze śmiechu (zabawa w łaskotki; wyjście do kina na komedię animowaną), małpie figle (wyjście do małpiego gaju), Wersja dla ukochanego to np.: nocne zapasy (seks w nowej odsłonie; wyjście do nocnego klubu i oglądanie zapasów w błocie), jakem asystentka (będę Twoją asystentką w wybranej przez ciebie sytuacji, przy wykonywaniu wybranej męskiej czynności), mój ty książę (spełnianie zachcianek mężczyzny przez określony czas). Wszystko tak naprawdę zależy od tego, kim jest bliska osoba i jakie relacje mnie z nią łączą, gdyż wtedy można odpowiednio zaplanować „kupony”, także od strony artystycznej. Taki „kupon” bliska osoba mogłaby wykorzystać raz w określonym czasie, choć z minimalnym wyprzedzeniem, by można było cieszyć się wspólnie spędzonym czasem i odkrywaniem siebie.

Gratuluję! Czekam trzy dni na wasze adresy do wysyłki książek!

18 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger