"RESET" Bartłomieja Basiury już 27 lutego pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach!

Już 27 lutego swoją premierę będzie miała nowa powieść Bartłomieja Basiury pt. "RESET". Miałam przyjemność objąć patronatem medialnym tę książkę oraz napisać do niej swoją rekomendację na okładkę.

Misterna intryga zapoczątkowana w powieści "Waga" zatacza coraz szersze kręgi. Po oddaniu się w ręce policji do aresztu na Montelupich w Krakowie trafia Tomasz Ryglewicz. To posunięcie stanowi część nakreślonego z Antonem Danielewiczem planu, wynik transakcji wymiennej, gdzie stawką jest ludzkie życie oraz wolność. Gdy do gry wchodzi polityka, a granica pomiędzy tym, co słuszne a niegodziwe, zanika, rozwiązaniem staje się reset systemu oraz zaprowadzenie porządku za murami tajnej organizacji Insight, czego podejmuje się doradca premiera, Tadeusz Markiewicz. W tej rozgrywce dwóch reżyserów próbuje się odnaleźć Miłosz Goczałka, technik kryminalistyki, który wraca do łask na komendzie. Jego obsesja staje się pułapką, przed którą już nie ma odwrotu.Już niebawem poznacie moją recenzję tej książki, będzie także konkurs. Czytaliście "Wagę"? Znacie prozę Bartłomieja Basiury?

24 komentarze:

 1. nigdy wcześniej nie słyszałam o tym autorze...

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam wcześniej o autorze, książka też wydaje się nie trafiać w moje gusta, ale z książką jest jak z jedzeniem - nie należy oceniać, dopóki się nie spróbuje ;) Jednakże w podobnych klimatach gustuje moja mama, więc może prędzej czy później znajdzie się gdzieś w pobliżu i po nią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki Tobie poznaję nowych autorów :)
  No i oczywiście gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję ;) Nie znam autora, ale czuję się zaintrygowana. Najpierw jednak sięgnę po "Wagę" skoro tam intryga została zapoczątkowana ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :)
  Czytałam "Wagę" i choć początek nie powalił, to później już mi się podobało ;) I faktycznie, zakończenie kusiło, żeby czekać na kolejną część :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Autora znam tylko z Twoich postów:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulację! Elektryzująca okładka!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje! Czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 9. Autora nie znam, ale książka zapowiada się bardzo ciekawie!

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję patronatu i przedruku recenzji, zapowiada się ciekawie. A okładka jest rewelacyjna! :)

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 11. Chętnie poznam Twoją opinię na temat tej książki :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratulacje! Niestety nie kojarzę autora :(

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję patronatu, na razie nie planuję tej książki

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluję kolejnego patronatu :).

  OdpowiedzUsuń
 15. Mam gdzieś książkę Bartłomieja, którą wygrałam w konkursie. Do tej pory jej nie przeczytałam, ale chyba już najwyższy czas odkopać ją spośród stosów. ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. O, jutro premiera! Gratuluję patronatu! ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. aaa, nareszcie! pierwsza część była rewelacyjna, nie mogłam się doczekać kontynuacji :) i oczywiście gratuluję patronatu :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger