Nowości wydawnictwa Psychoskok
W wydawnictwie Psychoskok pojawiły się trzy nowości wydawnicze, na które warto zwrócić uwagę.
Gwiezdna Twierdza

„Gwiezdna Twierdza” Marka Pietrachowicza to kontynuacja „Mądrości Wiedźmy”, powieści z kategorii fantasy.

Raiana, jako władczyni swego klanu, ma sporo obowiązków na głowie, ale szeroki świat nie pozwoli jej na długo o sobie zapomnieć. Jest zmuszona ponownie wziąć udział w doniosłych wydarzeniach, mających wpływ na losy Krain Jasnego Słońca.

To już druga wielka wyprawa młodej i zaradnej czarownicy Raiany po szerokim świecie – i znów bez jej zgody. Zawierucha wojenna dociera do jej kraju, Cormaen, i wiedźma zostaje przez nią rozdzielona od swego męża. Kierowana radami zjaw z Zaświatów oraz ścigana przez potężnych nieprzyjaciół, powoli odkrywa otchłanną, ponurą tajemnicę, kryjącą się za działaniami ich wrogów. Oto, bez cienia przesady, ponownie ważą się losy wszystkich wolnych krajów.Co oczy widzą i co serce czuje

Tytuł tomiku poetyckiego „Co oczy widzą i co serce czuje”, doskonale prezentuje jego zawartość. Wewnątrz zgromadzono bowiem utwory odnoszące się do znanej nam wszystkim codzienności.

Tuż obok wierszy wychwalających piękno i radość życia, uwznioślających znaczenie miłości, wywołujących uśmiech na twarzy, znajdziemy utwory przepełnione nostalgią, odnoszące się do tematów trudnych i bolesnych.

Różnorodność wierszy zebranych w tomiku stanowi gwarancję, że każdy miłośnik poezji znajdzie w nim coś dla siebie.ZOO

Bajeczka wierszowana, która zabiera dzieci w przepiękną podróż do świata zoologicznego. Maluchy mają okazję poznać zwierzęta, które nie występują w naszym klimacie, a są to między innymi: papugi, nosorożce, żyrafy, wielbłądy. Wiele ciekawostek o egzotycznych zwierzątkach i kolorowe ilustracje spowodują, że dzieci zobaczą różnice pomiędzy naszymi „polskimi”, a tymi z innych kontynentów. Prosty, lekki i humorystyczny język sprawi, że dzieci będą oczarowane i zafascynowane opowiastką. Forma rymowana natomiast sprawi, że najmłodsi czytelnicy będą zachęceni do odkrywania kolejnych gatunków i zgłębiania tajemniczego świata natury. 

Zainteresowała was jakaś książka?

11 komentarzy:

 1. Uwielbiam poezję; zarówno cudzą, jak i własną :)
  Myślę, że ten tomik poetycki przypadłby mi do gustu.
  Pozdrawiam serdecznie!

  napolceiwsercu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie czytałam powieści z tegoż wydawnictwa, ale raczej żaden tytuł nie przyciągnął mojej uwagi na tyle, abym skusiła się :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy tytuł wydaje się ciekawy, przynajmniej dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zainteresowała mnie jedynie pierwsza propozycja, ale niestety nie czytałam pierwszej części :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Zastanowię się :) Dużo ciekawych pozycji :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zainteresowała mnie pozycja "ZOO".

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety, znowu nic dla mnie. ;/

  OdpowiedzUsuń
 8. Niestety chyba tym razem nic nie wychwycę dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger