Znani pisarze Orbitowski, Severski i Zielke zachęcają do wsparcia wydania ciągu dalszego kryminału "Krótka instrukcja obsługi psa"

Trzej pisarze, autorzy polskich bestsellerów kryminalnych: Łukasz Orbitowski, Vincent V. Severski i Mariusz Zielke zdecydowali się popierać jako ambasadorzy wydanie ciągu dalszego powieści Krzysztofa M. Kaźmierczaka „Krótka instrukcja obsługi psa" o podtytule „Zemsta”. Społecznościowa akcja na ten cel prowadzona jest na stronie wspieram.to/zemsta od początku lipca br. Tam też znajdują się rekomendacje ambasadorów zachęcające do udziału w zbiórce.

Łukasz Orbitowski jest autorem sześciu powieści, ostatnią z nich jest „Inna dusza”. W roku 2016 otrzymał Paszport Polityki. Był dwukrotnie nominowany do nagrody Nike. Prowadzi na antenie TV Kultura program „Dezerterzy”.

Vincent V. Severski, a właściwie pułkownik Włodzimierz Sokołowski, to były oficer wywiadu. Jest autorem bestsellerowej trylogii szpiegowskiej „Nielegalni”, „Niewierni”, „Nieśmiertelni”, a wkrótce czwartej części „Niepokorni”.

Mariusz Zielke to były dziennikarz śledczy, obecnie autor powieści sensacyjnych i kryminalnych m.in. "Wyrok" (pierwszego polskiego thrillera finansowego), "Sędzia" i "Człowiek, który musiał umrzeć".

Dotąd udało się zebrać już 111 proc. kwoty potrzebnej na realizacje pierwszego celu akcji. Jeśli uda się uzyskać jeszcze więcej – nakład książki „Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta” zostanie zwiększony. Ponadto zostanie do niej dołączony specjalnie przygotowany broszurowy dodatek na temat aktualnego stanu sprawy śledztwa i procesu odnośnie głośnego zabójstwa dziennikarza Jarosława Ziętary. To właśnie na jego motywach oparty jest kryminał „Krótka instrukcja obsługi psa”.


Wszyscy uczestnicy zbiórki na wspieram.to/zemsta uzyskują za udzielone wsparcie nagrody, w większości książkowe. Jako pierwsi będę też mogli otrzymać ciąg dalszy powieści, na rzecz wydania której prowadzona jest akcja społeczna.


Zachęcam was do wsparcia tego projektu. 

7 komentarzy:

 1. Ja również gorąco zachęcam do wsparcia tego projektu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super inicjatywa. Zaraz wejdę i zobaczę na wspieramy.to/zemsta

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna inicjatywa. Oczywiście zaraz ogarnę te stronę i również postaram się pomóc.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie akcje są fajne szczególnie dla młodych autorów :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger