Joga i ajurweda. Jak wyzdrowieć? Poznaj siebie!Bartosz Niedaszkowski wykorzystuje w swojej pracy zawodowej tradycyjne szkolenie jogiczne oraz wykształcenie akademickie z dziedziny fizjoterapii. Jego najnowsza książka „Joga i ajurweda” (wyd. Galaktyka) to kompleksowe rozwiązanie naszych problemów zdrowotnych. Autor książki spotka się z czytelnikami 21 czerwca w salonie Empik Manufaktura.21 czerwca, godz. 18:00
Empik Manufaktura
Łódź, ul. Karskiego 5


Czy poznając własny organizm jesteśmy w stanie żyć zdrowiej i lepiej? Ajurweda to przede wszystkim indywidualność i niepowtarzalność każdego człowieka. Dzięki niej przestajemy być pacjentami – stajemy się lekarzami samych siebie. Praktyczna sztuka medyczna starożytnych Indii mówi bowiem o tym, że sami jesteśmy odpowiedzialni za nasze zdrowie. Bartosz Niedaszkowski w swojej książce łączy to, co najlepsze w starożytnej sztuce jogi i współczesnej rehabilitacji. Lektura tego znakomitego podręcznika daje poczucie, że napisał go mądry, doświadczony i szanujący wiedzę nauczyciel.

Bartosz Niedaszkowski jako terapeuta jogi łączy tradycyjne szkolenie jogiczne z wykształceniem akademickim w dziedzinie fizjoterapii. Daje mu to możliwości syntezy tego, co najlepsze w starożytnej sztuce jogi i współczesnej rehabilitacji. Ponadto jest terapeutą manualnym, członkiem International Association of Yoga Therapists oraz założycielem Pracowni Dobrego Zdrowia.

Wtorkowe spotkanie będzie okazją do bliższego poznania jogi i ajurwedy oraz kształtowanej od tysiącleci w Indiach wiedzy dotyczącej różnych aspektów ludzkiego życia: fizyczności, psychiki i rozwoju duchowego.


Może ktoś z was skusi się na to spotkanie?

12 komentarzy:

 1. skusilabym sie gdybym nie meiszkala 6h drogi :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie byłoby posłuchać czegoś na ten temat na żywo, ale nie mam takiej możliwości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka może być ciekawa - to moje klimaty ale niestety spotkanie za daleko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety zbyt daleko jak dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka wydaję się ciekawa, nie czytałam jeszcze książek na taki temat, ale jak najbardziej czuję się zachęcona, żeby po nią sięgnąć :D Niestety do Łodzi mam za daleko :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie wzięłabym udział ale za daleko dla mnie niestety ;<

  OdpowiedzUsuń
 7. Książka zupełnie nie w moich klimatach.

  OdpowiedzUsuń
 8. To chyba coś, co powinnam teraz przeczytać...

  OdpowiedzUsuń
 9. To coś dla mnie, książka musi być ciekawa. Chodzę na zajęcia jogi w Poznaniu, ale przydałoby mi się trochę o tym poczytać, dzięki!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger