"Calder" Mii Sheridan już w księgarniach!


15 czerwca w księgarniach pojawiła się książka „Calder. Narodziny odwagi”, kolejnej po „Bez słów” i „Stinger” powieści spod pióra Mii Sheridan, bestsellerowej autorki „New York Timesa”, którą pokochały Polki, w tym także i ja.

Zmysłowa seria Mii Sheridan to coś więcej niż romanse. To opowieści o miłości, pożądaniu, o trudnych wyborach, o tym jak przypadek potrafi zmienić nasze życie. Uświadamiają siłę jaka tkwi w człowieku i nieustanną chęć ucieczki od zniewolenia, szczególnie tego, które odczuwamy wewnątrz siebie.  W „Calder” nie brakuje napięcia, zaskakujących zwrotów akcji, cierpienia bohaterów. 

To historia o tym, jak rodzi się miłość poddawana  bezustannym próbom, w której walka ściera się z nadzieją. Powieść intryguje i nie jest przewidywalna, tej historii się nie zapomina.


Nie bój się walczyć o marzenia!

Kiedy dziesięcioletni Calder po raz pierwszy zobaczył ośmioletnią Eden, nie przeczuwał, że ich losy na zawsze splecie niewidzialna nić. Ale z pewnością wiedział, że jego uczucia nie zyskają aprobaty społeczności, w której przyszło mu żyć. Jako syn członków apokaliptycznej sekty o surowych zasadach moralnych nie powinien nawet marzyć o dziewczynce, która... miała zostać żoną przywódcy tej sekty. Sęk w tym, że ani Calder, ani Eden nie mogą tak po prostu zrezygnować z marzeń. Odważny chłopak i zdeterminowana dziewczyna postanawiają walczyć o własną godność, o prawo do decydowania o swoim życiu, wreszcie o swoją miłość.

Wyrusz z nimi w tę podróż, zobacz, jak próbują odnaleźć własne miejsce w świecie i nadać nowy sens życiu.

Calder. Narodziny odwagi to opowieść o walce dobra ze złem, o strachu i męstwie oraz o ponadczasowej prawdzie, że światło miłości potrafi rozświetlić największe mroki... Mia Sheridan — autorka wielu bestsellerów „New York Timesa”, „USA Today” i „Wall Street Journal”, takich jak Archer’s Voice, Becoming Calder i Finding Eden. Uwielbia snuć opowieści o prawdziwej miłości i o ludziach, którzy są sobie przeznaczeni. Mieszka z mężem w Cincinnati w stanie Ohio. Więcej informacji  pod adresami: www.MiaSheridan.com lub www.facebook.com/miasheridanauthor.


Jesteście zainteresowani przeczytaniem tej książki?

17 komentarzy:

 1. Ten tytuł już u mnie. Może w weekend wezmę się za lekturę?

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama nie wiem, jeszcze się zastanawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jeszcze nie znam twórczości autorki, ale mam nadzieję, że uda mi się to zmienić w najbliższym czasie :) Pozdrowienia!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem w takcie czytania tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przedstawiłaś intrygujący opis tej książki. Zawsze to dziwne dla mnie jak aranżuje się małżeństwa. Ale niektóre kultury bazują na czymś takim!

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę tę książkę przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytałam i nie mogę się doczekać "Eden", jak skończy się ta historia :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Opis intryguje. Ciekawe jak autorka poprowadziła tę historię.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem BARDZO zainteresowana :) Mia jest bardzo chwalona przez wiele osób, do tego mam na półce dwie (jeszcze nieprzeczytane :< ) jej książki... Czuję, że muszę w końcu poznać jej twórczość ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie jest to najlepsza książka Pani Mii, ale i tak świetna, więc jestem pewna, że sięgnę po kontynuację, któej nie mogę się doczekać :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger