Czy byliśmy pierwsi? "Sekrety umarlaków" już niebawem w księgarniach!Już 15 lutego w księgarniach w całej Polsce pojawi się książka Jonathana Greya pt. "Sekrety umarlaków". Dla wszystkich czytelników interesujących się teorią paleoastronautyki to niewątpliwie nie dla gratka.

Tytuł: „Sekrety umarlaków”
Autor: Jonathan Gray
Wydawnictwo: http://wydawnictwopsychoskok.pl/
Kategoria: Dokument, literatura faktu
ISBN: 978-83-7900-401-0
Miejsce i rok wydania: Konin, 2016r.
Oprawa: Miękka
Liczba stron: 388


Książka do kupienia m.in. w księgarni Bonito - http://bonito.pl/


Fascynująca książka stanowiąca częściowo fabularyzowaną pracę na temat znalezisk, które wyraźnie sugerują, że nie jesteśmy pierwszą wysokorozwiniętą cywilizacją na Ziemi.

Książka rewolucyjna. Gray w świetle przedstawianych dowodów podważa teorię ewolucji, wskazując, że jest tylko teorią niepodpartą dowodami.

Jest przestrogą dla nas, współczesnych mieszkańców Ziemi.

To niezwykła książka, która może zmienić świat...


Czytelniku, nie odwracaj się od tego, co przemilcza współczesna nauka. Przeczytaj „Sekrety umarlaków”, a cały Twój dotychczasowy światopogląd przewróci się „do góry nogami”.


Jako osoba interesująca się zagadnieniami poruszonymi w książce, jestem niezmiernie ciekawa tej publikacji. A Wy?

27 komentarzy:

 1. Ciekawa pozycja, ale nie wiemy czy dla nas. :)

  Buziaczki! ♥
  Zapraszamy do nas :)
  rodzinne-czytanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyjątkowo też czuję się zainteresowana tą publikacją.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może być ciekawie :) Chętnie bym przeczytała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wzbudziłaś we mnie ciekawość :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj nie :) Nie znajdę tu nic dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja jestem ciekawa chociaż opinie do tej książki są " Takie sobie" przeczytam z miłą chęcią .

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj, ta tematyka chyba nie jest dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Omijam taką tematykę szerokim łukiem :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I słusznie, to nic innego jak kolejne bzdury mające wzbudzić sensacje na podstawie zmyślonych informacji, by zebrać rzeszę czytelników - naiwniaków, którzy bladego pojęcia o temacie nie mają i łykają te głupoty jako prawdę. Jak miałem 15-17 lat to też lubiłem tego typu książki pseudonaukowe np. "ręce precz od tej książki". Wystarczyło wziąć się za naukę do matury z rozszerzonej biologii by szybko stwierdzić, czym ta tematyka jest.

   Usuń
 9. Kiedyś ten temat mnie interesował może znów do niego wrócę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapowiada się ciekawie, choć to już taka tematyka, że praktycznie nie czytam. Było takich kilka książek np. o templariuszach, ale baardzo mało, więc jeśli kiedyś wpadnie w moje ręce, to przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak ktoś pisze o podważaniu ewolucji, to od razu można założyć, że: nie zna się kompletnie na biologii i jest oszołomem. Kolejna pseudonaukowa bzdurka. Szkoda, bo ma fajny tytuł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale żeby jeszcze konkretami już sam opis wypunktować:
   - nawet gdybyśmy nie byli pierwszą rozwiniętą na Ziemi cywilizacją (choć to właściwie niemożliwe, ale załóżmy na chwilę, że tak), to jak to miałoby przeczyć ewolucji?
   - jak można mówić o świetle dowodów, skoro wcześniej podajesz, że jest to książka fabularyzowana i jak można podważyć teorię ewolucji jako fundament, skoro bazuje na niej właściwie cała współczesna biologia i medycyna, sprawdza się w każdej dziedzinie i musielibyśmy stwierdzić, że wszystkie prawa fizyki o które opiera się nasz świat, są nieprawdziwe, by mówić o podważeniu ewolucji biologicznej, czy więc autor zaprzecza zakazowi Pauliego, szybkości światła, teorii grawitacji, mechanice kwantowej, teorii względności?
   - "że jest tylko teorią niepodpartą dowodami" - teoria naukowa z definicji jest popartą dowodami, udokumentowaną poprzez eksperymenty, obserwacje, obliczenia i dedukcje, więc zdanie to jest samo w sobie zaprzeczeniem

   Liczę na konsekwencję :-).

   Usuń
  2. Opis nie jest moim autorskim tekstem, a materiałem wydawnictwa. Książki jeszcze nie czytałam, więc nic na jej temat nie mogę jeszcze napisać.

   Usuń
  3. Czyli puszczasz takie bzdury, bo tak chce wydawnictwo?

   Usuń
  4. Specyfiką blogów książkowych, w tym mojego, jest publikacja zapowiedzi wydawniczych. I to jest właśnie taka zapowiedź wydawnicza. To nie jest RECENZJA, więc nie widzę sensu dalszej dyskusji w tym temacie.

   Usuń
  5. Żadne to usprawiedliwienie dla publikowania takich bzdur. Nie trzeba przeczytać tej książki, by wiedzieć, że te przykłady, o których napisałem, nie są prawdą.

   Usuń
 12. Książka może być ciekawa☺ bo niby skąd praprzodkowie w różnych częściach świata wiedzieli jak budować piramidy?? I konstrukcja ta sama!!! Oglądałam dużo dokumentów więc po książkę siegne☺ pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapowiada się ciekawie :) może się skuszę pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger