Wydawnictwo Psychoskok na 19. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie zbliżają się wielkimi krokami. Wydawnictwo Psychoskok zaprasza czytelników na swoje stoisko.Wydawnictwo Psychoskok zapowiedziało swój udział na 19. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie (Hala Dunaj B66). Na przygotowanym stoisku nie zabraknie znakomitych książek, które z pewnością wpiszą się w zróżnicowane gusta czytelników. Łowcy autografów mogą również liczyć na liczne spotkania autorskie.
19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się w dniach 22-25 października 2015 r, i po raz kolejny staną się prawdziwym świętem, którego czytelnicy pominąć nie mogą. Książki staną w centrum zainteresowania, dzięki czemu każdy poszukujący wyjątkowej lektury znajdzie tę jedyną.
Wydawnictwo Psychoskok oferujące bogaty wybór literatury dla czytelników w każdym wieku zapowiedziało swój udział w wydarzeniu. Na stoisku niczym czekające na zasłużony odpoczynek jesienne liście na drzewach, pojawią się wyjątkowe książki. Oczywiście Wydawnictwo Psychoskok nie zapomniało o wszystkich, którzy wyczekują spotkań autorskich, stąd pojawi się między innymi:


Planowane spotkania autorskie:

Jolanta Kaleta:
- 24.10 (sobota), godz. 13:00 – 16:00, więcej: https://www.facebook.com/JolantaMariaKaleta


Klaudia Karolina Kopiasz:
- 22.10 (czwartek), godz. 14:00 – 17:00, Klaudia Kopiasz podpisuje książkę: „W głąb lawendowych uliczek”
- 23.10 (piątek), godz. 15:00 – 18:00, Klaudia Kopiasz podpisuje książkę: „W głąb lawendowych uliczek”
- 24.10 (sobota), godz. 10:00 – 11:00, Klaudia Kopiasz podpisuje książkę: „W głąb lawendowych uliczek”
- 25.10. (niedziela), godz. 10:00 – 12:00, Klaudia Kopiasz podpisuje książkę: „W głąb lawendowych uliczek”,więcej: https://www.facebook.com/klaudia.kopiasz


Janusz Płoński:
- 23.10 (piątek), godz. 12:00 – 15:00, podpisuje książkę: „Kandydat na prezydenta”, https://www.facebook.com/januszplonski
Joanna Łaczna:
- 25.10. (niedziela), godz. 15:00 – 17:00, autorka będzie podpisywać bajeczki „Zabawki na wakacjach”, https://www.facebook.com/lacznaksizki


Stefania Jagielnicka-Kamieniecka:
-24.10 (sobota), godz. 11:00 – 13:00, więcej: https://www.facebook.com/stefania.jagielnickakamieniecka


Joanna Plasota, więcej: https://www.facebook.com/plasotajoanna


Wydawnictwo Psychoskok zapewni czytelnikom kontakt z jeszcze większą liczbą znakomitych autorów. Szczegóły będą pojawiać się na bieżąco, a my możemy je śledzić:

lub


Wybieracie się na targi? Ja jeszcze do końca nie wiem, czy się pojawię, ale mam dużą ochotę zobaczyć na własne oczy najlepsze książkowe targi w naszym kraju :)

15 komentarzy:

 1. Z wielką chęcią uczestniczyłabym w tych targach, ale jak to zawsze bywa - zawsze kiedy dzieje się coś w moim mieście to mnie w nim nie ma - tym razem wypada mi wesele kuzynki 24 , jak na złość; ///

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście, że się wybieram! Zwłaszcza, że są w Krakowie - moim ukochanym mieście, gdzie mieszkam i chcę umrzeć ;D A co do Psychoskoku, to liczę na autograf od Pani Jolanty Kalety ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cóż, nie nazwałabym Stefanii Jagielnickiej-Kamienieckiej znakomitą autorką... Czytałam niedawno jej "W diabelskiej pętli" i moim zdaniem to gniot.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie może mnie tam zabraknąć. Muszę sobie dokładnie rozplanować, na które stoisko i kiedy iść. Super, że informujesz na bieżąco, co się szykuje. :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że na jeden dzień wyciągnę Chłopaka na Targi :D :D: D

  OdpowiedzUsuń
 6. na weekend, w którym są te targi mam już zaplanowane trzy rzeczy, w różnych częściach Polski, więc fizycznie nie dałabym rady dodać jeszcze wyprawy do Krakowa;(

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja będę tylko w sobotę, już nie mogęssię doczekać. Mało tego, że mogę spotkać cenionych autorów to jeszcze czeka mnie spotkanie ze znajomymi ;)
  Pozdrawiam Justyna z  książkomiłościmoja.blogspot

  OdpowiedzUsuń
 8. szkoda, że nie w pobliżu Suwałk...
  http://healthy-beauty-lifestyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja prawdopodobnie będę na targach ale ... w Katowicach :). Do Krakowa mam trochę dalej ... ale jak Ty się wybierzesz, to na pewno zdasz nam relację :).

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja niestety się nie pojawię. Za daleka podróż dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Chętnie bym wzięła udział w takich targach, ale... ODLEGŁOŚĆ! Za daleko :(.

  OdpowiedzUsuń
 12. Na Targi się wybieram, ale niekoniecznie na to stoisko ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger