O tym, jak zasiadłam na Kanapie Literackiej u Moniki Sawickiej


Wczorajszy dzień obfitował w tak wielkie emocje, że dopiero dzisiaj jestem w stanie napisać coś sensownego na ten temat. Otóż wczoraj, miałam wielką przyjemność i przede wszystkim wielki zaszczyt zasiąść na Kanapie Literackiej, czyli telewizyjnym magazynie kulturalnym Moniki Sawickiej - autorki, której najnowszą książkę całkiem niedawno Wam przedstawiałam. Jadąc do studia nagrań, stresowałam się gorzej, niż przed egzaminem magisterskim. Ale było warto!

Monika wzięła mnie w krzyżowy ogień pytań dotyczących mojego bloga i całej książkowej pasji. Jestem bardzo ciekawa efektu, ale muszę niestety na niego poczekać, gdyż emisja programu zaplanowana została na początek listopada. Oczywiście, jak tylko nagranie będzie udostępnione, natychmiast poinformuję o tym również Was, bowiem w telewizji obejrzeć go będę mogli jedynie Łodzianie z osiedla Retkinia.

Zanim więc zobaczycie moją osobę w obiektywie kamery, zachęcam Was do zajrzenia na stronę facebookową programu Moniki - KLIK, a także na stronę internetową telewizji, na której pewnie pojawi się w późniejszym terminie nasz wywiad - KLIK

Muszę Wam jeszcze zdradzić, iż Monika po zakończeniu nagrywania naszej rozmowy, podarowała mi swoje dwie książki: "Szeptem" oraz "Mimo wszystko". Cóż to był za dzień! Więcej szczegółów odnośnie tego spotkania nie będę Wam zdradzać, bowiem resztę pokaże emisja nagrania.

Debiut w lokalnej telewizji mam już za sobą, teraz więc czeka mnie tylko błysk fleszy, ścianki i darmowe drinki ha ha. I kto powiedział, że bloger książkowy nie może tego, czy tamtego! Wszystko jest możliwe, a ja po raz kolejny się przekonałam, że w życiu nie ma przypadków i wszystko zależy od naszych, indywidualnych decyzji. Zaczytanego weekendu Wam życzę! Mój na pewno taki będzie!

30 komentarzy:

 1. Łał zazdroszczę kochana :) Czekam z niecierpliwością na wywiad :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacja:) To musiało być wspaniałe doświadczenie!

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję, chętnie zobaczę wywiad :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! Ja tam bym w życiu nie chciała występować w tv, pewnie by mi mowę odjęło:) Podziwiam za odwagę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. O kurde, no rzeczywiście blogerzy górą, gratuluję Ci ogromnie, z resztą sama wiesz :)

  OdpowiedzUsuń
 6. to gratulacje, kochana!!! szkoda tylko, że nie będę mogła ciebie obejrzeć w telewizji ;( zostało przeczytać wywiad ;)
  http://healthy-beauty-lifestyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulację! Zbyt mało nas, blogerów jest w mediach, szczególnie, że każda taka wizyta to promocja czytelnictwa. Czekam z niecierpliwością na wywiad (i na kolejne mam nadzieję). Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 8. I tak trzymaj. W końcu w telewizji zagościł bloger który ma do powiedzenia coś więcej niż to od jakich sponsorów dostał ciuchy. Okropnie miło jest wiedzieć, że ktoś cię docenił. Gratuluje!

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiola na ekranie, jestem ciekawa jak wyszło i co tam opowiadałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 10. I proszę. Z kanapy Moniki Sawickiej z powrotem do książek.To się nazywa pasja. :D Gratuluję i również życzę wielu książkowych cudowności. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam nadzieję, że uda Ci się jakoś nagrać ten wywiad i puścić na blog :) Chętnie go obejrzę. Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 12. Serdecznie gratuluję i czekam na nagranie!

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję :). Chętnie zobaczę program i posłucham wywiadu z Tobą.

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratulacje;) Jestem strasznie ciekawa, koniecznie daj znać jak będzie dostępne nagranie;D

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluję fajnego doświadczenia :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratuluje,z ciekawością obejrzę ten wywiad :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Gratuluję :) Emocje musiały być wielkie, nie dziwię się, że mogą pojawić się problemy ze snem ;) Liczę na to, że uda się zobaczyć ten wywiad, z przyjemnością obejrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Genialnie! Gratuluję z całego serca! :-)

  OdpowiedzUsuń
 19. Tylko jak już będziesz na tych "ściankach" to pamiętaj, że my tu będziemy czekać na recenzję nowych książek ;) A tak poważnie to wyczekuję efektu nagrania

  OdpowiedzUsuń
 20. Gratuluję :) Chętnie obejrzę to nagranie :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Gratuluję! Mam nadzieję, że będzie dostępny mimo wszystko jakiś link z tym wywiadem, bo niestety na Retkinii już nie mieszkam, a chciałabym zobaczyć :) Pewnie emocje faktycznie były wielkie, ale na pewno sobie poradziłaś! :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Chętnie zobaczę wywiad :) Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 23. Wiedziałam, że prędzej czy później będziesz sławna ;) Czekam na link :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Gratuluje po raz drugi dziś! :)
  Oraz czekam na link z nagraniem! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger