Już dzisiaj! Premiera książki "Tetragon" Thomasa Arnolda!

To już dzisiaj! "Tetragon" Thomasa Arnolda pojawił się w księgarniach. Książka wydana pod moim patronatem medialnym zapowiada się niezwykle intrygująco.
TETRAGON

Syn wiceszefa policji znika w podejrzanych okolicznościach, a na miejscu domniemanej zbrodni technicy znajdują ślady jego krwi. Rozpoczyna się pozornie typowe śledztwo, które szybko spowija mgła niejasności, gdy na jaw wychodzą dziwne zachowania Erica McAleera oraz tożsamość mężczyzny, z którym spotkał się tuż przed zniknięciem. Podczas przeszukania mieszkania, James Adams – detektyw z wydziału zabójstw w Cleveland – znajduje dziwnego, martwego owada. Niecodzienne odkrycie postanawia skonsultować z entomologiem, który uświadamia mu, że przypadki nie istnieją.
W tym samym czasie młodszy kolega Adamsa zza ściany – detektyw David Ross - zostaje przydzielony do zbadania zwłok porzuconych w kolejowym magazynie. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie żyła już od kilku miesięcy, ale nikt nie potrafi wyjaśnić, jak się tam znalazła. Podczas sekcji patolog znajduje w ciele nieboszczyka szereg toksyn, które składem przypominają jad pewnego pajęczaka.
Detektywi nie przypuszczają, że z dnia na dzień pozostaje coraz mniej czasu, a każdy ich krok jest poddawany skrupulatnej analizie. Nie mają też pojęcia, o jaką stawkę toczy się gra, w którą ktoś każe im grać. Dopiero po zniknięciu samego kapitana - Arthura Goldwyna – wszyscy zaczynają zadawać sobie pytanie: Co tak naprawdę się dzieje?


Premiera tej książki już dzisiaj! Zachęcam Was do polubienia strony autora na facebooku - KLIK. Skusicie się na jej lekturę?

17 komentarzy:

 1. Widziałam na Fb pisarza, czy gdzieś indziej, że już jest książka. Zapowiada się interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ulala...detektyw, zabójstwa...chyba bym nie mogła zasnąć ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie zapowiada się bardzo ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie gratuluję... zapowiada się obiecująco :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szalejesz z tymi patronatami. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję kolejnego patronatu :) Książka zapowiada się ciekawie, jednak poczekam na Twoją recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapowiada się klimatyczna, mroczna atmosfera :). Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Brzmi bardzo dobrze! Moja lista książek do przeczytania rośnie w zastraszającym tempie. Kiedy ja to wszystko przeczytam???!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli polecasz to nic innego nie zostaje jak się z nią zapoznać :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger