"Proces diabła" już we wrześniu!Nareszcie mogą Wam pokazać okładkę książki Adriana Bednarka pt. "Proces diabła", jakiej mój blog patronuje medialnie. Długo czekałam na tę wiadomość i powiem Wam, że okładka bardzo mi się podoba!


Morderca zwany Rzeźnikiem Niewiniątek kilka lat temu siał terror na ulicach Krakowa. Sprawił, że ulice opustoszały, a dziewczyny bały się zostawać same w domach. Rozpętał chaos, który uczynił go sławnym na całą Polskę. Ujęty przez policję i skazany na dożywocie, został zabity przez współwięźnia. Teraz jest tylko miejską legendą, mrocznym wspomnieniem, opowieścią służącą ku przestrodze dla nieostrożnych młodych kobiet. Tak uważają wszyscy oprócz mnie…

Tylko ja wiem, że Rzeźnik Niewiniątek nigdy nie został złapany, żyje i ma się całkiem dobrze. Widzę jego twarz za każdym razem, gdy spojrzę w lustro. Od kilku lat moja niezwykła potrzeba przegrywa ze strachem przed popełnieniem błędu. Żeby uciszyć mroczne myśli,  skupiam się na budowaniu adwokackiej kariery. W Krakowie i okolicach dochodzi do serii rytualnych mordów na prostytutkach. Policja po długich poszukiwaniach w końcu aresztuje podejrzanego. Jestem coraz lepszym prawnikiem, dlatego wkrótce będę miał okazję poznać osobiście Rozpruwacza z Krakowa jako jego obrońca. Wraz z nim w moje życie wpisze się Ona, wywołując mroczną arię pobudzającą najskrytsze pragnienia.

Wejdź do mojego świata, spróbuj zrozumieć żądze, które każą mi zabijać i przekonaj się, że prawdziwe zło ma tylko jedno oblicze… Ludzkie.


Już niebawem zdradzę Wam więcej szczegółów. Tymczasem zapowiedź tej premiery możecie już znaleźć na stronie wydawnictwa Zysk i S-ka :)

20 komentarzy:

 1. Zgadzam się w 100% z ostatnim zdaniem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi nieco enigmatycznie :) gratuluję kolejnego patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Skuszę się choć muszę przyznać, że na mojej liście jest tyle książek do przeczytania, że nie mam pojęcia kiedy ja na to wszystko znajdę czas ;).

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak przeczytałam ten opis, w którym widnieje miasto Kraków, to pomyślałam - sięgnę na pewno!
  Pozdrawiam
  A. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ooo taka trochę straszna ta książka ...

  Poczekam na Twoją recenzję :).

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygląda ciekawie, coś pod moje klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę się, że książka ma taką okładkę i że wydaje ją Zysk. Poprzedniej nie przeczytałam, ponieważ unikam książek NR a okładka powodowała u mnie mdłości. Powaga. Nie jestem w stanie wziąć jej do ręki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Będę chciała przeczytać! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kolejna pozycja, która musi wpaść w moje ręce:) I to koniecznie;d

  OdpowiedzUsuń
 10. Pierwszy tom był rewelacja, więc wierzę, że drugi również będzie trzymał poziom. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zwróciłam już uwagę na ten tytuł!
  Czy to kontynuacja pierwszego tomu?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czekam zatem na resztę szczegółów:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapowiada się bardzo ciekawa pozycja :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapowiada się bardzo ciekawie!

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapowiedź robi wrażenie, chętnie przeczytam. Kiedy premiera?

  www.ksiazkoholiczka94.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger