Mam dla Was "Dwa życia Kiki Kain" Marty A. Trzeciak!Egzemplarze konkursowe książki Marty A. Trzeciak pt. "Dwa życia Kiki Kain", której mój blog patronuje medialnie, właśnie do mnie dotarły. Chciałabym więc Was nieco zachęcić do wzięcia udziału w wieczornym konkursie, w którym będziecie mieli szansę zgarnąć pachnące nowością, dwa egzemplarze tej nietuzinkowej i wciągającej powieści.CO BY BYŁO, GDYBY DWÓCH GENIALNYCH PISARZY ZMIERZYŁO SIĘ W WALCE NA WYOBRAŹNIĘ? A GDYBY STAWKĄ MIAŁO BYĆ ŻYCIE KOBIETY, KTÓRĄ OBAJ KOCHAJĄ...?

M.A. Trzeciak po raz kolejny zaskakuje. Jej powieść wciąga jak wir na niebezpiecznych wodach jeziora, jak tornado, które przechodzi, zostawiając za sobą same zniszczenia. Fenomenalnie opowiedziana historia Kiki, Kary, Karo, Karoliny Klementyny nie pozwoli o sobie zapomnieć.

Wszystko zaczyna się w dniu, kiedy w życiu obu pisarzy pojawia się tajemnicza Kika Kain. Jej przeszłość przepełniona jest niezwykłymi historiami, a ona sama okazuje się odgrywać w życiu twórców znacznie ważniejszą rolę, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać...

Wspaniała, porywająca i zaskakująca lektura! M.A. Trzeciak zabiera Czytelników w fascynującą podróż w głąb ludzkiej psychologii i przekracza granice wyobraźni.

Cóż byłoby warte nasze życie bez fantazji? Fantazji, która potrafi ukryć prawdę i jednocześnie ją wynaturzyć, skazując na wyobcowanie. Gdybyście mieli szansę pożonglować czyimś życiem, zacierając różnicę między tym co rzeczywiste, a co wymyślone – podjęlibyście się tego wyzwania? Zanim odpowiecie na to pytanie, przeczytajcie "Dwa życia Kiki Kain" i poznajcie historię stworzoną piórem Marty A. Trzeciak - pełną zagadek, pełną nieprawdopodobnych sekretów. Być może bowiem fantazja jest bardziej niebezpieczna, niż Wam się do tej pory wydawało...Jak widzicie okładka jest dość tajemnicza, podobnie jak tytuł, a przede wszystkim treść. Wiem coś o tym, bowiem czytałam tę książkę aż dwa razy! Musicie ją mieć w swojej biblioteczce, bowiem żadna gra, żadna darmowa telewizja i żaden film nie zapewnią Wam takiej rozrywki, jaką daje najnowsze dzieło Marty A. Trzeciak!

Oprócz tego, że to książka objęta moim patronatem medialnym, na jej skrzydełku zobaczycie fragment mojej recenzji, w zasadzie podsumowujący całą książkę. Za każdym razem, gdy widzę takie cuda, moje serce bardzo mocno się raduje!


A na tylnej okładce zobaczycie moje logo.

To jak gotowi na konkurs? Start dzisiaj, godzina 20.00. Zachęcam do wzięcia udziału! Naprawdę warto.


18 komentarzy:

 1. Gratuluję patronatu i recenzji na okładce ! ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również z całego serca gratuluję :D
   Taka rekomendacja to nie byle co ;)

   Usuń
 2. Zazdroszczę tego patronatu *-* Ogromne wyróżnienie. Pękłabym z dumy na Twoim miejscu. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje i życzę coraz więcej tak miłych sytuacji. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję patronatu, dopiero teraz mnie olśniło, że mogłam wydawcy Ciebie "podsunąć". Następnym razem nie omieszkam się pięknie uśmiechnąć. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Poczekam na pytanie konkursowe. Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję serdecznie :D

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję, piękne wyróżnienie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję patronatu i rekomendacji.

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję Ci patronatu, a po książkę na pewno sięgnę - Bliżej Dalej skutecznie przekonało mnie do twórczości M.A. Trzeciak :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wiolu, serdecznie gratuluję i z wielką przyjemnością przeczytam tę książkę, nie można się oprzeć takiej rekomendacji ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Kolejny raz gratuluję patronatu o rekomendacji, książki jestem ogromnie ciekawa i bez wątpienia przeczytam :))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger