Wyniki konkursu z krzyżówkowym hasłem!Cztery egzemplarze książki Laury Akkot pt. "Moje życie z OCD", jakie autorka ufundowała na potrzeby konkursu, czekają już spakowane na nowych właścicieli. Zapraszam na wyniki konkursu z krzyżówkowym hasłem.


Hasło, jakie powinno pojawić się Wam po rozwiązaniu krzyżówki to adres strony internetowej:

http://leaf14.akkot.pl

Zgodnie z zasadami konkursu, ze strony tej powinniście wybrać jedno z wyszczególnionych tam haseł i wpisać je w komentarzu pod ogłoszeniem o konkursie.

Wyniki konkursu:

Dwie pierwsze osoby, które najszybciej odgadły rozwiązanie krzyżówki i wpisały odpowiednie hasło to:

wirtualna.kultura.blog@gmail.com
magdalena.m.mackowiak@gmail.com

 I to właśnie do nich trafią dwa egzemplarze książki Laury Akkot pt. "Moje życie z OCD". Gratuluję!Wśród pozostałych uczestników zabawy, którzy wpisali poprawne hasło, wylosowałam dwie, i to do nich trafią kolejne, dwa egzemplarze książki. Lista osób, które wzięły udział w losowaniu:Oto szczęśliwcy:eweskot@gmail.com 
doda154@wp.pl 


Gratuluję! Niebawem odezwę się do Was, abyście podali mi adresy do wysyłki książek. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Mam nadzieję, że bawiliście się dobrze, odgadując poszczególne hasła.

15 komentarzy:

 1. Gratulacje! Ja próbowałam wziąć udział w tym konkursie, ale brakowało mi dwóch literek do adresu strony. To było trudne zadanie :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Zwycięzcom gratuluję :) Czekam na następny tego typu konkurs :) Krzyżówka była super

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zwycięzcom. Chciałam podkreślić, że krzyżowka wcale nie była taka trudna jak na pierwszy rzut oka mogło się wydawać. Większość odpowiedzi można było znaleźć w treści wywiadu ze mną, który ukazał się tutaj, na subiektywnieoksiazkach.pl, 29. marca br., poza jedynie informacjami o ICD-10 i o Shakespearze, które jednak łatwo znaleźć za pomocą wyszukiwarki google. Tak więc nie było aż tak trudno :) Raz jeszcze gratuluję i mam nadzieję, że książka nie rozczaruje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I ode mnie gratulacje równiez pofruną.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję zwyciężczyniom!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger