SPOT "Jak powstaje książka" - opowiada Małgorzata Gutowska-Adamczyk!

Chciałabym Was poinformować o ciekawej akcji Wydawnictwa Nasza Księgarnia.


Pokażą nam swoje biuro i bibliotekę, opowiedzą o tym, co ich inspiruje i jak pracują - w krótkich filmikach pisarze przedstawią nam magiczny proces,  czyli "Jak powstaje książka".
W pierwszym spocie o swojej pracy i życiu opowiada Małgorzata Gutowska-Adamczyk, autorka takich bestsellerów jak „Cukiernia pod Amorem” i „Podróż do miasta świateł”, której najnowsza książka pt. „Fortuna i namiętności. Klątwa” miała premierę 18 lutego – książkę polecają Magdalena Zawadzka i Wiktor Zborowski. W spocie autorka opowiada o swoim dniu, jak pracuje nad książkami, skąd czerpie inspiracje i jak wygląda jej codzienność.

Wydawnictwo Nasza Księgarnia rozpoczęło produkcję serii kilkuminutowych spotów, w których autorzy i ilustratorzy książek będą opowiadali o tym, jak tworzą. W przygotowaniu jest właśnie film o „Hej, Jędrek! Przepraszam, czy tutaj borują?”.


Uważam, że to bardzo ciekawa inicjatywa, godna promowania! Obejrzyjcie koniecznie SPOT!


17 komentarzy:

 1. Faktycznie świetny pomysł i bardzo dobrze się ten materiał ogląda. :) Czekam na następne. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł! Chętnie zapoznam się z pracą autorów "od kulis", a takie krótkie filmiki na pewno doskonale się sprawdzą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O ja! Ale świetny pomysł! Z przyjemnością oglądałam, a przede wszystkim słuchałam autorki. Szkoda, że jeszcze nie znam żadnych jej dzieł, widać, że naprawdę są dopracowane. Czekam z niecierpliwością na dalsze odcinki i kolejnych autorów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście niezły pomysł. Ciekawa inicjatywa, że tak powtórzę po poprzednikach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pani Małgorzata potrafi zajmująco opowiadać:-) Miałam okazję przekonać się o tym na żywo, a w tym filmiku tylko się to potwierdziło.

  OdpowiedzUsuń
 6. Znam powieści tej autorki i cieszę się, że mogłam zgłębić tajniki jej warsztatu. Przemiła osoba i świetna pisarka. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pani Małgorzata jest jest znakomitym pijarowcem lepszym niz pisarzem. Powinna się tym zająć zawodowo. Widac też, ze nieźle żyje z tych słabych ksiązek, które z literaturą maja mało wspolnego.

  OdpowiedzUsuń
 8. Rzeczywiście, fantastyczny pomysł:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Pomysł bardzo mi się podoba, a sam spot, który zamieściłaś wciąga :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Obejrzałam z wielką przyjemnością, zwłaszcza że książka już za mną, pochłonęłam ją w mgnieniu oka:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Słyszałam o tym filmiku, ale jeszcze nie miałam okazji obejrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 12. ja także o nim słyszałam i w wolnej chwili na pewno obejrzę!

  OdpowiedzUsuń
 13. Kilka lat temu w publicznej telewizji emitowany był program, w którym znani pisarze prezentowali swoje domowe biblioteczki. Żałuję, że zdjęto go już z anteny, ale jak widzę podobna idea zagościła w internecie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger