English Matters - Only Men

Wraz z najnowszym wydaniem English Matters, otrzymałam również wydanie specjalne tego magazynu przeznaczone wyłącznie dla... mężczyzn. Cóż, lubię wyzwania, więc dzisiaj postaram się wejść w rolę faceta i przedstawią Wam treść tego numeru, chociaż nie jest łatwo, to muszę przyznać. Zresztą tytuł tego wydania - ONLY MEN mówi wszystko :)Wydanie specjalne zostało podzielone na siedem głównych działów, w których mężczyźni znajdą jedenaście różnorodnych artykułów. Zapraszam na krótki przegląd.

Technology

Nie od dzisiaj wiadomo, że mężczyźni to duże dzieci, które kochają wszelakie gadżety. Znacie takiego, który nie kocha nowinek technicznych? Ja nie. W dziale tym zamieszczono dwa artykuły. Pierwszy to coś, co tygryski lubią najbardziej, czyli ciekawe aplikacje ułatwiające życie, a czasami również szkodzące reputacji. Aplikacje pomagające mężczyznom w gotowaniu, słuchaniu muzyki, czy także w pracy. Nawet ja znalazłam tutaj coś dla siebie. Drugi tekst, dość krótki, przybliża nam dom Billa Gatesa.


Naked Truth

To najbardziej obszerny dział, w którym odnajdą się wyłącznie mężczyźni. Z "Food of Love"  dowiecie się, jak przygotować potrawę swojej wybrance serca, aby ją uwieść (pomysł z czekoladą jest bardzo trafiony). Podobno mężczyźni czytają od czasu do czasu pisma pornograficzne, więc pewnie zainteresuje ich kolejny artykuł pokazujący sylwetki osób, które tworzą takie czasopisma. I ostatni w tym dziale tekst, który przeczytałam z przyjemnością, ukazujący kalendarz Pirelli. Chyba każdy o nim słyszał?


Style

Artykuł "Watching the Wrist" poleciłabym kobietom wyłącznie wtedy, jeśli planują kupić swojemu mężczyźnie jakiś zegarek. To bowiem na pewno przydatny artykuł, ukazujący różne rodzaje zegarków, a także ich porównanie.

Career

Tutaj znajdziemy tylko jeden artykuł pt. "Superior Girl", czyli co w przypadku, gdy kobieta jest lepsza od mężczyzny. A co w przypadku, gdy Waszym szefem jest kobieta? Zajrzyjcie do tego tekstu.

Travel

Gdzie może udać się mężczyzna łaknący fizycznych wrażeń? Jak pokazuje artykuł "Trentino - Alto Adige - Men's Retreat" właśnie Trentino - Alto Adige w północnych Włoszech jest miejscem odpowiednim dla wszelakiej maści rowerzystów, czy pasjonatów pieszych wędrówek. Muszę przyznać, że widoki ukazane na zdjęciach są oszałamiające. 


Leisure

Dzięki artykułowi "Hitting the Books" już wiem co czytają najczęściej mężczyźni, chociaż jak wiadomo, nie można generalizować. Drugi tekst poświęcono tematyce wyrabiania mięśni na siłowni. Obrazki sobie oczywiście obejrzałam, jednak treść zupełnie mnie nie zainteresowała.


Speed

Ostatni artykuł, również nie przykuł mojej zbytniej uwagi. Jednak dla wszystkich miłośników sportów ekstremalnych, tekst przedstawiający słynna imprezę "X Games" będzie z pewnością cennym źródłem wiedzy.Muszę przyznać, że okładka najnowszego numeru specjalnego English Matters dla mężczyzn jest hipnotyzująca. Znalazłam w nim kilka ciekawostek, jednak trzeba podkreślić, iż to wydanie skierowane typowo dla osobników płci męskiej. 


Za możliwość przeczytania magazynu dziękuję Wydawnictwu Colorful Media


19 komentarzy:

 1. Rzeczywiście duża część raczej dla mężczyzn ;d Gdybym choć trochę ogarniała angielski, z chęcią przeczytałabym Career :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Heej, też lubię wyzwania! :D co za różnica, dla mężczyzn czy kobiet, angielski i tak się szkoli ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Patrzyłam ostatnio na to wydanie w kiosku, jednak bardziej moją uwagę zwróciła damska wersja. Teraz muszę przyznać, że ta też jest niczego sobie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pan na okładce wygląda strasznie. Miałabym koszmary, gdybym go w ciemnej uliczce zobaczyła :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja myślę, że to dobrze świadczy o autorach, że nie wszystko Cię zainteresowało. W końcu to adresowane jest do facetów. Gdybyś pochłonęła wszystko, być może cel nie byłby skutecznie osiągnięty.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne połączenie przyjemnego z pożytecznym

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe, czy zrobią wersję dla kobiet ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeśli za umiłowanie nowinek uznać oglądanie godzinami, a potem zakup wkrętarek, wiertarek i innych tego typu, to tak, mój mąż uwielbia nowinki;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja spasuję, ale polecę komu trzeba.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak widzę jest kilka ciekawych tematów, które mężczyznom przypadną do gustu. Fajnie, że powstają też magazyny typowo dla samych panów.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak przeczytałam "Only men", to trochę mnie to hasło przeraziło, chociaż po przeczytaniu posta stwierdziłam, że nie byłoby źle i nawet i ja bym się w paru artykułach odnalazła. Ciekawe czy powstanie też wydanie "Only women" ;p

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten numer z chęcią bym przeczytała :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie przepadam za gazetami, ale dla niektórych to może być prawdziwa gratka;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Chyba czas, żebym rozejrzała się także za tą wersję językową ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Tym razem kompletnie nie moja bajka.

  OdpowiedzUsuń
 16. Świetny numer, o wiele lepszy o ,,Only Women". Oba te wydanie są dość stereotypowe, ale w ,,Only Men" nie jest to tak odczuwalne, jak w wersji dla pań.

  OdpowiedzUsuń
 17. Czyżby mężczyzna na okładce to ten sam, co na "Black Ice"? Odnośnie magazynu - zdecydowanie nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger