Wyniki konkursu z "Bliżej Dalej"


Nadszedł oto, długo wyczekiwany przez Was moment ogłoszenia wyników konkursu, w którym mogliście wygrać fascynującą książkę Marty A. Trzeciak pt. "Bliżej Dalej".
Przyznam, że trudno było mi wybrać tylko jedną odpowiedź, gdyż większość z nich była oryginalna i kreatywna. Musiałam jednak wytypować zwycięzcę. Oto i laureat:

"Co jest BLIŻEJ, a co DALEJ?"BLIŻEJ jest "ja", "mój", "moje"... DALEJ jest "my", "nasze"... Dlaczego? Bo jesteśmy tylko ludźmi, ale w zanadrzu mamy pewną sztuczkę... czasem zmieniamy perspektywę by to co DALEJ znalazło się BLIŻEJ ;)Uzasadnienie:
To odpowiedź, która doskonale opisuje ludzki umysł. Otóż, w życiu kierujemy się wrodzonym egoizmem, więc zawsze bliżej siebie jesteśmy my sami. I często również zmieniamy tę perspektywę, ucząc się dostrzegać innych. Gratuluję tak zwięzłej i jednocześnie pełnej ukrytej treści odpowiedzi!


Dla pozostałych uczestników zabawy, mam jednak również wspaniałą wiadomość. Ze względu na wysoki poziom odpowiedzi, autorka postanowiła nagrodzić wszystkie osoby biorące udział w konkursie, nagrodą pocieszenia w postaci zakładki do książki. Jeszcze dziś wyślę więc do Was wiadomości z prośbą o podanie adresu do wysyłki.

Dziękuję wszystkim za udział w zabawie. I zapraszam na "Poziomkowy konkurs", który obecnie nadal trwa - zakładka "Konkursy".


18 komentarzy:

  1. Gratuluję! Swietna odpowiedź!

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję zwycięzcy :) dzięki z zakładkę :) Tego nigdy dość na książkowych półkach, tym bardziej że mi ciagle gdzieś giną :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratulacje, ciekawa odpowiedź ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. Gratulacje wygranej, jak i kreatywnego podejścia. :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Właśnie dotarła do mnie nagroda! Już nie mogę się doczekać, aż zacznę czytać ;)
    Jeszcze raz serdecznie dziękuję!
    Ewa

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger