"Próba uczuć" - kontynuacja bestsellerowej "Miłości bez scenariusza" już w księgarniach!

To premiera,  na którą czekałam z wielką niecierpliwością. Kontynuacja "Miłości bez scenariusza" już dostępna w księgarniach!
Miłość w blasku fleszy

„Próba uczuć” to kontynuacja głośnej książki Tiny Reber „Miłość bez scenariusza”. Już od 12 listopada czytelnicy mogą poznać dalsze losy Tiny i Ryana, którzy choć są zaręczeni, wciąż nie mogą pozbyć się problemów związanych ze sławą – natrętnych fanek i wścibskich dziennikarzy. Zazdrosna dziewczyna, zawodowy kryzys i mroczne sekrety z przeszłości – to tylko nieliczne przeszkody, z którymi będą musieli się zmierzyć zakochani.

Taryn – skromna dziewczyna prowadząca niewielki pub na Rhode Island – nie jest w stanie poradzić sobie z rosnącą popularnością swojego chłopaka. Filmowa kariera Ryana rozwija się w błyskawicznym tempie. Mężczyzna wciąż otrzymuje kolejne propozycje, zaś grono jest zagorzałych fanek stale się powiększa. Najwięcej obaw budzą w Taryn sceny łóżkowe, w które obfitują filmy z udziałem jej ukochanego. Popularność narzeczonego staje się nie lada problemem dla Taryn i wyzwaniem dla ich miłości. Czy burzliwy związek dwojga młodych, tak bardzo różniących się ludzi ma szansę przetrwać?

Autorka kontynuuje rozpoczęte wcześniej wątki, ale także wzbogaca opowieść o nowe: Taryn odkrywa, że została adoptowana, Marie przechodzi przez burzliwy rozwód, zaś Ryan doświadcza zawodowego kryzysu i myśli o porzuceniu aktorstwa.

Tak jak w poprzedniej części także tutaj Tina Raber opisuje mroczną stronę sławy i przeszkody, przez, które musi przejść nawet najmocniejsza miłość. Autorka z niezwykłą wnikliwością portretuje hollywoodzkie środowisko, w którym aktor staje się marionetką producentów i niewolnikiem własnych sukcesów. Po raz kolejny amerykańska pisarka udowadnia, że jest mistrzynią powieści romansowych.

Tina Reber jest córką bibliotekarki z małego amerykańskiego miasteczka. Pierwszą kartę do biblioteki otrzymała w wieku czterech lat i od tej pory książki zajmują ważne miejsce w jej życiu. Autorka nie tylko pisze książki, ale także maluje i wykonuje biżuterię. Mieszka na przedmieściach Allentown w Pensylwanii z mężem, synem i papugą o imieniu Percy.
Tytuł: Próba uczuć
Autor: Tina Reber
Wydawnictwo Akurat
Cena detaliczna:
Liczba stron:

Premiera: 12 listopada 2014


Nie mogę się doczekać, gdy książka trafi w moje ręce. A Wy? Czytaliście pierwszą część?


18 komentarzy:

 1. Tytuł już mi się podoba, ale o żadnej z tych książek nie słyszałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O pierwszej części słyszałam i mam ją w planach, czyli drugą automatycznie też!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam juz jedna książkę o podobnej tematyce i jakoś chyba sie zrazilam :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja podziękuję. Czytałam "Miłość bez scenariusza" i niestety nie znoszę tego rodzaju literatury:(

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam o pierwszej części, muszę się bardziej zagłębić w temat.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszym tomem byłam oczarowana, a drugi już mam, więc niebawem będę czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszało się o tej serii i chyba jednak nie przeczyta. Mała możliwość jest, aby mnie ta seria porwała, urzekła, więc raczej nie przeczytam ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie znam pierwszej części, więc na tę raczej się nie skuszę. Taka ciekawostka - porównaj sobie okładkę "Znak ostrzegawczy" Iwony Bińczyckiej-Kołacz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale mnie zaskoczyłaś, To ta sama okładka. Nie wiedziałam, że wydawnictwa mogą wykorzystywać te same zdjęcia...

   Usuń
  2. Też mnie to zaskoczyło i też mnie to zastanawia. Wiem o istnieniu banku zdjęć, gdzie fotografowie je wrzucają i później ktoś je kupuje, ma do nich prawa i może je wykorzystać, ale trudno uwierzyć, że akurat trafiło na to zdjęcie. Nigdy się wcześniej z czymś takim nie spotkałam.

   Usuń
 9. Ja tez nie czytalam pierwszej części inie znam tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie wiedziałam, że lada moment ma wyjść kontynuacja "Miłości bez scenariusza". Z wielką chęcią po nią sięgnę, ciekawa jestem dalszych losów bohaterów :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie czytałam pierwszego tomu, więc siłą rzeczy na drugi się nie skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie mogę się doczekać, gdy trafi w moje ręce. Pierwsza część, choć zbyt rozwleczona w akcji, podobała mi się.

  OdpowiedzUsuń
 13. Czytałam 1 tom i naprawdę mi się podobało:) Pożyczyłam przyjaciółce i ona była zachwycona! Dlatego muszę szybko czytać Próbę uczuć, aby móc jej pożyczyć:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger