W TaniaKsiazka.pl aktywni krwiodawcy kupują taniej!

Chciałabym Was poinformować o ciekawej inicjatywie Taniej Książki.
Co mają wspólnego krew i książki?

Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl szerzy szczytną ideę krwiodawstwa i zachęca czytelników (i nie tylko) do oddawania krwi, honorując aktywnych krwiodawców dodatkową zniżką na zakupy!

Zdrowie jest bez wątpienia najważniejsze na świecie. Kondycja zdrowotna lubi płatać figle i nigdy nie wiadomo, kiedy możemy potrzebować pomocy medycznej. Dlatego właśnie warto pomagać. Mamy nadzieję, iż dzięki temu krwiodawcy poczują się jeszcze bardziej docenieni, co może posłużyć, jako motywacja do regularnych donacji i przekazywaniu informacji o akcji bliskim i znajomym. Mówi Paweł Mieczkowski, pracownik firmy.

Z tą świadomością księgarnia TaniaKsiazka.pl przystąpiła do inicjatywy “Dawcom w darze”, by wesprzeć ideę krwodawstwa i nagrodzić osoby, które bezinteresownie oferują pomocną dłoń poprzez liczne donacje krwi. Aktualnie wszyscy aktywni krwiodawcy kupują w księgarni TaniaKsiazka.pl z 5% zniżką. Poprzez akcje banerowe, komunikaty social media oraz emaile do klientów księgarnia chce pokazać i uświadomić jak najszerszej grupie odbiorców, jak ważny jest taki gest dobrej woli.

Jak to działa?

Rabat jest naliczany w przypadku, gdy ostatnia donacja odbyła się w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Zniżka przysługuje każdej osobie, która okaże legitymację Honorowego Dawcy Krwi lub dowód donacji – osobiście lub poprzez maila. Regulamin akcji - KLIK

Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl jest częścią firmy KIERUS sp. jawna, prowadzącą również sklepy CzaryMary.pl i SamoUzdrawianie.pl, które także uczestniczą w akcji. Oprócz działalności na rzecz krwiodawstwa, firma wspomaga Fundację “Pomóż Im”, prowadzącą Hospicjum dla Dzieci do tej pory przekazała na rzecz fundacji ponad 24 tysiące złotych.


Dawno już nie oddawałam krwi. A jeśli można komuś pomóc i do tego otrzymać taką zniżkę, warto skorzystać. Jestem ciekawa, co Wy o tym sądzicie?
19 komentarzy:

 1. Akcja jak najbardziej dobra. Popieram bez dwóch zdań!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna akcja! Sam często oddaję krew, teraz dostanę za to dodatkową nagrodę :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie bomba! Co prawda sam niekoniecznie mogę oddawać krew (nadciśnienie tętnicze w niektórych punktach krwiodawstwa jest nieakceptowane) jednak podoba mi się połączenie promocji ratowania życia fizycznego i umysłowego - dla jednego krew, a dla drugiego tańsza książka. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna inicjatywa, jestem jak najbardziej na tak.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna akcja ale ostatnio mam przerwę w oddawaniu krwi z powodu niskiej hemoglobiny. :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja kiedyś oddawałam krew, lecz potem zachorowałam i nie mogę niestety już oddawać krwi, ale szczytna akcja zdecydowanie! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedyś chciałam spróbować krwiodawstwa, ale im jestem starsza, tym gorzej znoszę igły. Ostatnio prawie zemdlałam. A akcja super, ukłony dla Taniej :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Każda akcja wspierająca oddawanie krwi jest dobra, nawet taka. Niestety ja nie oddaję krwi, mi trzeba by było trochę nawet dołożyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ideą honorowego krwiodawstwa jest bezinteresowna pomoc innym ludziom. Miło jednak, gdy ktoś nawet w symboliczny sposób wyrazi swoje podziękowanie, choćby poprzez wspomniany rabat przy zakupie książek. Sam oddałem już 35 litrów krwi i mam nadzieję, że jeszcze trochę będę mógł oddać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Popieram tą akcję :) Nawet wczoraj odbierając książki miałam zniżkę po okazaniu książeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetna akcja :D Wiadomo, że krew oddaje się bezinteresownie, aby pomóc innym, ale miło gdy inni to doceniają :) Chciałam zacząć oddawać krew jak tylko skończę 18 lat, lecz niestety, gdy poszłam na Wampiriadę w szkole okazało się, że pielęgniarka ma problem z wkłuciem, więc do marca nie mogę zostać Honorowym Dawcą Krwi :( Dostałam zalecenie żeby przed następną wizytą wypić duużo wody i mam nadzieję, że to pomoże :D
  Akcję popieram, mimo że jeszcze nie robiłam zakupów na TaniaKsiazka.pl

  ksiazkowy-swiat-niki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Akcja świetna i popieram, jednak gdybym chciała oddać krew to nie mogę. Mam problemy z oddawaniem kilku kropli do badań, bo zazwyczaj nic mi nie leci z żył, a jeśli już coś wyleci to uważam to za cud, żałuję, że nie mogę pomóc innym.

  OdpowiedzUsuń
 13. Myślę, że to dobry pomysł,żeby oddawać krew. Zniżka za to może niekoniecznie jest dobrym pomysłem bo ludzie nie będą to robili z dobroci serca tylko dla procentów.

  OdpowiedzUsuń
 14. A ja ciągle nie mogę oddać krwi. Najbliższa zbiórka u mnie jest w przeszłym tygodniu, a ja 18 mam za trochę ponad dwa. No cóż, spróbuję w listopadzie :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Świetna inicjatywa. Ja niestety od kilku lat nie oddawałam krwi z różnych przyczyn, najpierw zdrowotnych, potem była ciąża, teraz karmienie piersią, ale z pewnością jeszcze kiedyś spróbuję i mam nadzieję, że zdrowie nie stanie mi na przeszkodzie.

  OdpowiedzUsuń
 16. Marzę o tym, aby oddać krew, ale wstyd przyznać, igła mnie przeraża. Jednak nie poddaje się i co jakiś czas udaję się do Centrum w moim mieście. Kiedyś przyjdzie chwila, kiedy wreszcie mi się to uda :) Podoba mi się idea pomocy innym, ale chyba większość osób oddająca krew nie spodziewa się niczego w zamian.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger