Wyniki konkursu z "Pamiętnikiem Wendy"Wasze odpowiedzi dotyczące pytania "Gdzie jest Wendy?" udowodniły, że jesteśmy naprawdę kreatywnym narodem. Enie Kielskiej tak podobały się wymyślone przez Was historie, że postanowiła obdarować swoją nietuzinkową książką nie jedną, ale aż trzy osoby!
Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli się poszukiwań Wendy i odnaleźli ją gdzieś w zakamarkach swojej podświadomości. Książka należy się każdemu, jednak z przyczyn niezależnych, nie jest to możliwe. Tak więc osobami, które wygrywają są:

Margoo: Gdzie jest Wendy? Pewnie jest w tym samym miejscu, w którym są wszystkie samoistnie znikające tony spinek (wsuwek) do włosów i niezliczone ilości pojedynczych skarpetek, które tuż po wyjęciu prania z pralki okazują się nie mieć pary. Jest tam, gdzie znika strona, którą gubimy podczas niefortunnego zamknięcia książki i tam, gdzie cytat, który chcemy użyć w recenzji, ale tylko dlatego, że go nie zaznaczyliśmy wcześniej, w niewyjaśniony sposób ginie pomiędzy słowami i choćbyśmy przeczytali książkę jeszcze raz, to nie potrafimy go zlokalizować. Jest tam, gdzie ważne pliki na komputerze, których jesteśmy pewni, że nie usuwaliśmy, a którychś nie da się wyszukać, tam, gdzie leżą kluczyki do samochodu, które znikają wtedy, kiedy się najbardziej spieszymy i tam, gdzie wszystkie długopisy, które rozpływają się w powietrzu, kiedy odłożymy je na chwilę podczas pisania.
Nie mam pojęcia, gdzie jest to miejsce pełne wsuwek do włosów, kluczyków i zaginionych skarpet. Może "Tam, gdzie spadają anioły" albo... całkiem gdzie indziej - "Tam, gdzie diabeł mówi dobranoc". A więc gdzie jest Wendy? Nie mam zielonego pojęcia, ale dam sobie rękę uciąć, że jest tam samo, "Gdzie jest Wally" :)

Beti G: Tytułowa Wendy jest w ramach obrazu i tam się ukrywa, a dlaczego mi się tak skojarzyło ? Nie mam zielonego pojęcia :D może temu, że wygląda jak "malowana"

ziolokoto: Wendy jest tam, gdzie ludzki umysł nie dosięga. ;)


GRATULUJEMY! Za chwilę skontaktuje się z Wami, abyście podali mi adresy do wysyłki.12 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger