KONKURS na krzyk - książka "Cięcie" Veita Etzolda

Z okazji premiery książki "Cięcie" Veita Etzolda, wydawnictwo Akurat ogłasza konkurs "Chcemy, żebyś krzyczał" na najbardziej przerażający krzyk. Nie zwykły, bylejaki, przeciętny, ale przejmujący, przerażający i mrożący krew w żyłach. Do wygrania iPod Nano i zestawy książkowe od wydawnictwa Akurat. 

Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie internetowej - KLIKKONKURS – KSIĄŻKA "CIĘCIE"


Chcemy żebyś krzyczał

W związku z premierą mrocznej i wstrząsającej książki „Cięcie” Veita Etzolda, wydawnictwo Akurat ogłasza konkurs na najlepszy krzyk. Nie zwykły, bylejaki, przeciętny, ale przejmujący, przerażający i mrożący krew w żyłach. Pokaż nam, na co cię stać!


CIĘCIE” to precyzyjnie skonstruowany thriller psychologiczny, pokazujący świat, w którym zanikają granice między tym, co realne i wirtualne. W książce brutalna realność zbrodni łączy się z wirtualną rzeczywistością medialnej rozrywki. Veit Etzold, specjalista od filmowej trylogii Matrix, perfekcyjnie konstruuje postać bezlitosnego i obdarzonego niezwykłą inteligencją mordercy.

Umieść nagranie w internecie, na portalach Wrzuta lub YouTube i prześlij link na adres: konkurs@wydawnictwoakurat.pl


Uwaga!
Przed wysłaniem linku zapoznaj się z Regulaminem!
W przypadku osób niepełnoletnich konieczne jest dołączenie pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.

Termin nadsyłania linków do nagrań: do 04.05.2014.

Tryb wyłonienia zwycięzców:

Najlepsze nagrania, wybrane przez Komisję Konkursową, umieścimy na stronie wydawnictwa Akurat, gdzie odbędzie się otwarte głosowanie internautów.

Głosowanie na finalistów: 06-12.05.2014.


NAGRODY

I miejsce – iPod Nano
wyróżnienia – zestawy książkowe od wydawnictwa Akurat


„Masz na Facebooku 438 przyjaciół i jednego wroga. Przyjaciele są wirtualni, wróg jest prawdziwy. Namierzy Cię, wytropi, zabije. Masz na Facebooku 438 przyjaciół, ale żaden z nich nie zorientuje się, że nie żyjesz.”

„Cięcie” to precyzyjnie skonstruowany thriller psychologiczny, pokazujący świat, w którym przełamane zostają wszelkie granice między tym, co realne i wirtualne. Veit Etzold opisuje brutalność rozpadu relacji międzyludzkich i dominacji zgubnej rozrywki. Taki świat staje się rajem dla mordercy.

Komisarz Clara Vidalis, profilerka wydziału psychopatologii komendy policji w Berlinie, mimo długoletniego doświadczenia w badaniu zbrodni, po raz pierwszy styka się z tak niezwykłym połączeniem okrucieństwa i perwersyjnej inteligencji. „Bezimienny” odkrywa swoje karty stopniowo, prowadzi śledczych ścieżką fałszywych tropów i poszlak, wciągając Clarę w coraz bardziej skomplikowaną grę, gdzie nic nie jest przypadkowe.

Policja otrzymuje nagranie brutalnego zabójstwa młodej dziewczyny. Rozpoczyna się śledztwo. Po zidentyfikowaniu ofiary, okazuje się, że nie żyje ona już od sześciu miesięcy. Clara Vidalis odnajduje leżące na łóżku ciało dziewczyny, pozbawione krwi i perfekcyjnie zmumifikowane przez specyficzny gatunek robaka. Następne zbrodnie odkrywają coraz mroczniejsze sekrety mordercy i jego ofiar. Okazuje się, że celem oprawcy padają osoby samotne i atrakcyjne. „Bezimienny” przejmuje ich konta bankowe i profile na portalach społecznościowych, by zamordowani mogli żyć dalej – choć tylko wirtualnie.

W tym samym czasie potentat medialny Albert Torino rozpoczyna nowy interaktywny talent show. Piękne kobiety rywalizują ze sobą o sławę i pieniądze. Ceną jaką musi zapłacić laureatka jest noc spędzona ze zwycięzcą internetowego losowania, podczas której może on z nią zrobić co zechce. Cieszący się ogromną popularnością program zostaje jednak przerwany przed końcem. „Bezimienny” przejmuje kontrolę nad transmisją, by wykorzystać ją do własnych brutalnych celów. Tym razem gra toczyć się będzie na jego zasadach.

W „Cięciu” brutalna realność zbrodni łączy się z wirtualną rzeczywistością medialnej rozrywki. Veit Etzold, specjalista od filmowej trylogii Matrix, perfekcyjnie konstruuje postać bezlitosnego i obdarzonego niezwykłą inteligencją mordercy.

Veit Etzold: Cięcie

Wydawnictwo Akurat

Cena detaliczna: 39,99 zł

Liczba stron: 544

Data premiery: 16 kwietnia 2014 r.


Skusicie się? 

10 komentarzy:

 1. Jeśli ja zacznę krzyczeć, zaraz będą pytać co się stało... Więc może sobie daruję :P

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest chyba najoryginalniejszy konkurs książkowy o jakim słyszałam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak myślę :) Ja jednak nie mam przerażającego krzyku, więc odpuszczam :)

   Usuń
 3. Interesujący konkurs... Czas pokrzyczeć :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny konkurs, chociaż ja spasuje, bo książkę zamierzam inną drogą zdobyć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy konkurs. Bym się skusiła, z wielką chęcią, ale ostatnio ciągle choruje i nie mam nawet jak krzyczeć :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wyobrażam sobie siebie krzyczącej i w dodatku nagrywającej to :) Konkurs jest specyficzny, to trzeba przyznać.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger