Biblionetkowe spotkanie z Magdaleną ZychMoi drodzy, zapraszam was na spotkanie z Gościem Biblionetki w ramach cyklu rozmowa z pisarzem. W dniach 27.02.2013 r. - 03.03.2013 r. możecie zadawać pytania debiutującej pisarce Magdalenie Zych. Jej kontrowersyjna książka "Siedem szklanek", o której pisałam na blogu (recenzja TUTAJ ), nasuwa mnóstwo licznych zapytań. 

 Zapraszam do zadawania pytań na stronie spotkania.


 

Magdalena Zych to mieszkanka Warszawy. Autorka jest właścicielką firmy, w której wykonuje wiele różnych funkcji od menedżerki do sekretarki. Jest absolwentką lingwistyki stosowanej i anglistyki. Jej zainteresowania skupiają się wspinaczce skałkowej, jeździe na rowerze czy czytaniu. Ważna informacją w kontekście samej książki jest to, że autorka żyje w związku partnerskim z inna kobietą. Aktywnie uczestniczy również w różnych akcjach na rzecz zalegalizowania związków homoseksualnych. Powieść "Siedem szklanek" to jej debiut literacki.  Strona książki - Siedem szklanek.


8 komentarzy:

 1. Zazwyczaj jest tak, że jak w B-netce pojawia się jakiś autor, to akurat taki, którego nie znam. =)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja raczej nie dam rady :) pustka w głowie i brak czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę przyznać szczerze, że do tej pory nie słyszałam o tej autorce. Może warto bliżej zapoznać się z jej twórczością?

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana, widzę, że wiedziesz prym - obserwuję dyskusję i cieszą mnie Twoje pytania. Intrygująca autorka, bardzo sympatyczna, będę polować na jej książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kilkakrotnie obserwowałam biblionetkowe rozmowy z pisarzem, jednak nie tym razem, bo książek Magdaleny Zych nie znam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. "Siedem szklanek" od dawna mnie intryguje. Interesujący wywiad. Dowiedziałam się wielu istotnych rzeczy.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger