Wyniki KONKURSU :)Moi drodzy dzisiaj mamy 5 sierpnia, a więc ogłoszenie wyników mojego konkursu. Tak jak pisałam wcześniej, mój wybór jest całkiem subiektywny. Przeczytałam wszystkie wasze wizje antykwariatu i jeden opis szczególnie zapadł mi w pamięć. Jest chyba najbliższy moim wyobrażeniom o idealnym antykwariacie. Konkurs ten był też pewną formą badań, gdyż w przyszłości zamierzam taki antykwariat otworzyć, tym bardziej więc wasze odpowiedzi były mi bardzo przydatne. Ale wracając do sedna sprawy, bo na to na pewno czekacie:

Nagrodę w postaci książek: David Kornaga - "Cięcia" oraz "Poradnik dla bloggerów. 100 pomysłów na ciekawy blog" autorstwa Margaret Mason, otrzymuje Książkozaur. Gratuluję :)

Dziękuję wszystkim za udział i w przyszłości zachęcam do dalszego udziału w moich konkursach.

17 komentarzy:

 1. Gratulacje !!! Może uda mi się następnym razem.
  A póki co zapraszam na konkurs:
  http://my-shinning.blogspot.com/2012/07/my-shinning-candy-01.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje i dzięki Awiola za możliowść uczestnictwa w zabawie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję :)
  Super, że zamierzasz otworzyć takie miejsce, zapraszam do Gdańska :) Niby antykwariaty są, ale wyglądają właśnie tak jak pisałam, ech...

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję zwyciężczyni, która opisała również mój wymarzony antykwariat :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy spełnisz swoje plany, koniecznie podaj namiary, chętnie odwiedzę antykwariat z duszą, jak ten z czasów mojego dzieciństwa. A zwyciężczyni gratuluję i po cichu zazdroszczę :)Może i mi się kiedyś powiedzie! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger