Jak zacząć z zakłady sportowe online. Co warto przeczytać?

 

Zastanawiasz się, jak działają zakłady online? Jeśli tak to ten artykuł może dostarczyć ci odpowiedniej wiedzy, którą warto nabyć dzięki przydatnym książkom. Wszyscy wiemy, że głównym celem zakłady sportowe online jest dobra zabawa. Wszystko, co zatem musicie zrobić, to wybrać wydarzenie i postawić zakład, bo z reguły zakłady online nie są zbyt skomplikowane. Jest jednak kilka rzeczy, które powinniście wiedzieć, aby zrozumieć wszystkie aspekty zakładów sportowych. Wybrałam dla was trzy publikacje, jakie warto przeczytać i dodałam do tego trochę wiedzy w tym temacie.


Stań się postrachem bukmacherów - Bartłomiej Boruta


Wszystkim nam wydaje się, że do rozpoczęcia swojej przygody z zakładami sportowymi wystarczy dobra znajomość sportu. Nic mylnego. Autor w książce pt. "Stań się postrachem bukmacherów" obala tę tezę ukazując, że wzór na pewny zysk to wypadkowa matematyki, sprawdzonej informacji, wiedzy o sporcie i przede wszystkim dyscypliny.

Publikacja Bartłomieja Boruty serwuje czytelnikowi trafione systemy matematyczne oraz strategie gry, dające przewagę nad bukmacherami. Ciekawym są również przedstawione w książce „Złote Zasady“, które mogą ustrzec przed potencjalnymi błędami.


Pierwsze kroki w obstawianiu zakładów online

Jeśli spojrzysz na portfolio bukmachera jako początkujący, który nigdy nie miał nic wspólnego z zakładami sportowymi, prawdopodobnie poczujesz się na początku trochę przytłoczony. To dlatego, że wybór wydarzeń jest naprawdę ogromny. Nie ma jednak sensu śledzić wszystkich meczów. Najlepiej wybrać kilka wydarzeń i zwracać baczną uwagę na to, co dzieje się na boisku.

Znajdziesz wiele różnych opcji obstawiania z odpowiednimi kursami. Spróbuj najpierw poćwiczyć i zapisz wszystkie swoje myśli na kartce papieru, aby lepiej zrozumieć cały proces. Nie martw się, szybko zrozumiesz, jak to działa. Prostota jest jednym z wielu powodów, dla których zakłady sportowe online stały się tak popularne na całym świecie.

Możesz na przykład spróbować postawić na konkretną drużynę piłkarską, która Twoim zdaniem ma dużą szansę na wygraną. Wygrana to szczególnie prosty przykład. Ale w piłce nożnej możesz też postawić na remis, dokładny wynik i tak dalej.

Doświadczeni obstawiający stosują różne sztuczki bukmacherskie, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Jednak jako początkujący najbardziej powinieneś zainteresować się podstawową mechaniką zakładów sportowych. Tak długo, jak opanujesz ten pierwszy krok, jesteś na właściwej ścieżce.


Systemy bukmacherskie - Marcin Opaliński

Marcin Opaliński w swojej publikacji skupia się na możliwościach, jakie dają internetowe zakłady bukmacherskie. Należą do nich między innymi gra 24 h na dobę przez 365 dni w roku, czy też możliwość grania w ponad kilka tysięcy zdarzeń sportowych tygodniowo. 

Publikacja odkrywa możliwości, jakie daje współczesna technika w połączeniu z opracowanymi systemami bukmacherskimi, jakie sprawdzają się w praktyce, a nie tylko w teorii.

"Po zapoznaniu się z Systemami Bukmacherskimi gram systematycznie i co dziwne moje zakłady są na spotkania, na których praktycznie się nie znam. Przekonałem się na własnej skórze, że wygrana nie zależy od wiedzy ale od systemu, którym się posługuję. Do tej pory stresowałem się skąd wezmę pieniądze na opłacenie studiów zaocznych. Dziś tej obawy nie mam. Bardzo dziękuje za tak cenną wiedzę".

Artur Ż., student Uniwersytetu Zielonogórskiego


Co to są zakłady na żywo?

Doświadczeni gracze pamiętają wczesne dni zakładów na żywo, kiedy w czasie rzeczywistym dostępnych było bardzo niewiele wydarzeń. Obecnie istnieje wiele rynków, z których można korzystać w wielu różnych dyscyplinach sportowych, ligach i rozgrywkach.

Sporty takie jak piłka nożna mają teraz wiele rynków zakładów online, takich jak 1X2, 1X2 w przerwie, handicapy, powyżej/poniżej itp. Czasami istnieje ponad 150 różnych opcji, na które można postawić w jednym meczu. Jednak w mniej znanych rozgrywkach liczba rynków zakładów jest zawsze odpowiednio mniejsza.

Tak zwane zakłady na żywo stają się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. Zasadniczo musisz postawić na wynik gry w określonym momencie, więc jeśli jest już 4-0 po 70 minutach meczu piłki nożnej, to chodzi o gole w ostatnich 20 minutach. Równie popularne są na przykład zakłady sportowe online z handicapem na to, która drużyna wykona następny rzut rożny.

Coraz więcej bukmacherów oferuje również narzędzie znane jako konstruktor zakładów. To bardzo przydatna funkcja, która pozwala połączyć kilka rynków zakładów. Aby jednak skorzystać z tej funkcji, musisz mieć odpowiednią wiedzę i doświadczenie sportowe.

Możliwa kombinacja w piłce nożnej to na przykład zakład na wygraną + ponad 2,5 gola + obie drużyny strzelą + ponad 7,5 rzutów rożnych.

Zawsze miej oko na łączne kursy, które zmieniają się odpowiednio w zależności od dodanego zakładu.


Bukmacherski profesjonalizm - Arkadiusz Kwiatkowski

To książka odpowiednia dla początkujących graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zakładami sportowymi. Czytelnik znajdzie w niej zarówno ogólne informacje dotyczące tej dziedziny hazardu, jak i nieco bardziej szczegółowe, jak chociażby te o strategiach i zarządzaniu ryzykiem.


Co to jest zarządzanie bankrollem?

Przed postawieniem zakładów powinieneś najpierw określić, ile pieniędzy jesteś w stanie wydać na zakłady sportowe online.

W drugim kroku powinieneś zastanowić się, jak podzielić budżet między zakładami. Niezależnie od rodzaju zakładu, suma powinna być zawsze taka sama.

 

Pamiętaj, że musisz zrozumieć finansową stronę zakładów online, ponieważ w ostatecznym rozrachunku chodzi o wygrywanie pieniędzy. Z pewnością więc przeczytanie moich propozycji książkowych okaże się dobrą inwestycją, jaka zaprocentuje w przyszłości.


2 komentarze:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger