sobota, 11 listopada 2017

Wygraj pakiet książek Nicholasa Sparksa od Wydawnictwa Albatros

Wraz z Wydawnictwem Albatros mamy dla was wspaniałą niespodziankę. Z okazji niedawnej wizyty Nicholasa Sparksa w Polsce, przygotowaliśmy pakiet sześciu książek autora: "Dla Ciebie wszystko", "Od pierwszego wejrzenia", "Wybór", "Najdłuższa podróż", "Spójrz na mnie" i "We dwoje". Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. Zadanie tym razem nie będzie łatwe, ale warto powalczyć o taką nagrodę.


Zasady konkursu: 

·      W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, bez wyjątku.
·      Konkurs trwa od dzisiaj do 25 listopada 2017 r., do północy.
·      Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać poniższe zadanie konkursowe:

Wykorzystaj tytuły książek Nicholasa Sparksa, będącymi nagrodami w konkursie i ułóż z nich ciekawe zdanie. Tytuły można odmieniać przez przypadki.

Przypominam tytuły:
"Dla Ciebie wszystko"
"Od pierwszego wejrzenia"
 "Wybór"
"Najdłuższa podróż"
"Spójrz na mnie" 
"We dwoje"

·     Swoją odpowiedź należy zostawić pod tym postem, jako komentarz. 
·     Wśród odpowiedzi, jakie pozostawicie pod ogłoszeniem, wybiorę jedną, która najbardziej mi się spodoba.
·    Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu dziesięciu dni od zakończenia konkursu. Zwycięzca winien skontaktować się ze mną na podany adres e-mail: subiektywnie.o.ksiazkach@gmail.com w ciągu trzech dni. Nagroda zostanie wysłana w ciągu tygodnia.

UWAGA:
Możecie w ogłoszeniu podać swój adres e-mail, ale robicie to na własną odpowiedzialność, gdyż w ostatnim czasie wystąpiły przypadki wykorzystywania tychże adresów przez oszustów wyłudzających pieniądze. Pamiętajcie, nie wymagam uzupełniania żadnych formularzy ani podawania numeru telefonu. 

Zachęcam was także do udziału w konkursie na mojej stronie na facebooku, w którym możecie wygrać jubileuszowe wydanie "Pamiętnika" z autografem autora. Do dzieła!

71 komentarzy:

 1. Powodzenia - ja już prawie wszystkie książki Sparksa mam na sobą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdy spojrzałeś na mnie tego pięknego dnia zakochałam się od pierwszego wejrzenia i wiedziałam, że dla Ciebie wszystko jestem w stanie zrobić, stąd mój wybór padł na Ciebie, by we dwoje wybrać się w najdłuższą podróż życia, choćby miała być naszą ostatnią.

  e-mail: ewelina.ambroziak@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem wielbicielką twórczości autora, więc to zobowiązuje mnie do zakupu jego książek, chwilę po tym, jak zostaną udostępnione do sprzedaży.:) Tak więc mam już wszystkie i udziału w konkursie nie wezmę. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Wybór" "Od pierwszego wejrzenia";"Dla Ciebie wszystko"-"Najdłuższa podróż" "We dwoje",tylko "Spójrz na mnie"!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiolu, „spójrz na mnie”, wiesz, że zrobiłbym „dla ciebie wszystko”, bo kocham Cię „od pierwszego wejrzenia więc proszę „wybierz" miłość i wyruszmy w „najdłuższą podróż” tylko „we dwoje”.

  OdpowiedzUsuń
 6. Polecenie na teście z literatury starożytnej:
  Oceń wybór Heleny, która porzuciła Menelaosa, chociaż obiecał: "Dla ciebie wszystko, bo kocham cię od pierwszego wejrzenia" dla Parysa, który kusił: "Spójrz na mnie, pojedziemy w najdłuższą podróż do Troi tylko we dwoje".
  Małgorzata

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedyś pewnego dnia"spojrzałeś na mnie","wybór" życiowy był ciężki,ale to była miłość "od pierwszego wejrzenia"."Dla Ciebie wszystko" zrobiłam, dwie córki Ci urodziłam, "we dwoje" przeżyliśmy "najdłuższą podróż" naszego życia i niech trwa i trwa i trwa.

  OdpowiedzUsuń
 8. Powiedziałeś "Spójrz na mnie", a ja spojrzałam i zakochałam się od pierwszego wejrzenia, i już nie miałam wyboru, bo wiedziałam, że zrobię dla Ciebie wszystko, nawet wybiorę się z Tobą w najdłuższą podróż życia tylko we dwoje:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zrobiłbym ''dla Ciebie wszystko'', bo zakochałem się w Tobie już ''od pierwszego wejrzenia'', jesteś moim najważniejszym ''wyborem'', więc ''spójrz na mnie'' i zgódź się przeżyć wspólnie tę ''najdłuższą podróż'' ''tylko we dwoje''.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kochanie dla Ciebie wszystko od pierwszego wejrzenia, spójrz na mnie, wybór jest prosty: najdłuższa podróż - we dwoje przez życie.

  OdpowiedzUsuń
 11. To był mój ,,Wybór". Do tej pory samotni, w jednej chwili wyruszyliśmy w ,,Najdłuższą podróż", zwaną ,,Życiem we dwoje". Kiedy powiedziałeś: ,,Spójrz na mnie", ,,Od pierwszego wejrzenia" wiedziałam, że ,,Zrobię dla Ciebie wszystko".

  Na FB jako Shana Cross

  OdpowiedzUsuń
 12. "Spójrz na mnie", teraz jesteśmy tylko "We dwoje", pamiętasz jak mówiłaś, że nasze życie to będzie najpiękniejsza i "Najdłuższa podróż", nie niszcz teraz tego swoim "Wyborem", nadal jestem w stanie zrobić "Dla Ciebie wszystko", tak jak tamtego dnia, gdy zakochaliśmy się w sobie "Od pierwszego wejrzenia".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. POPRAWKA:

   "Spójrz na mnie", teraz jesteśmy tylko "We dwoje", przypomnij sobie, jak mówiłaś, że nasze życie to będzie najpiękniejsza i "Najdłuższa podróż", nie niszcz teraz tego swoim "Wyborem", nadal jestem w stanie zrobić "Dla Ciebie wszystko", tak jak tamtego dnia, gdy zakochaliśmy się w sobie "Od pierwszego wejrzenia".

   Usuń
 13. "Spójrz na mnie" i zrozum, że nie ma czegoś takiego jak "Najdłuższa podróż "Tylko we dwoje" to był tylko Twój "Wybor", że uwierzyłaś w moje kłamstwa: "Dla Ciebie wszystko" I że zakochałem się w Tobie "Od pierwszego wejrzenia".

  Mail: khannah99@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Spójrz na mnie to będzie nasz wybór. Wyruszymy we dwoje w najdłuższa podróż naszego życia. Zrobię dla ciebie wszystko bo kocham cię od pierwszego wejrzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wersja pesymistyczna:
   Zrobiłabym dla ciebie wszystko, bo pokochałam Cię od pierwszego wejrzenia. To nie był mój wybór, to ty postanowiłeś wyruszyć w najdłuższa podróż. Spojrz na mnie! Już nigdy nie będziemy we dwoje patrzeć w ta sama stronę.

   Usuń
 15. Kochanie!, SPÓJRZ NA MNIE i posłuchaj: wiesz, że kocham Cię OD PIERWSZEGO WEJRZENIA i DLA CIEBIE WSZYSTKO zrobię, a więc mam niespodziankę: wkrótce tylko WE DWOJE wybierzemy się w NAJDŁUŻSZĄ PODRÓŻ – a gdzie? WYBÓR należy do Ciebie!

  OdpowiedzUsuń
 16. To była miłość "Od pierwszego wejrzenia". Spędziliśmy ze sobą wiele pięknych chwil tylko "We dwoje". Dobrze wiedziałeś, że zrobiłabym "Dla Ciebie wszystko", jednak Twój "Wybór" był nieodwracalny i zniszczył naszą miłość. Teraz po tylu latach "Spójrz na mnie" i powiedz może jednak nie wszystko stracone i czeka nas jeszcze "Najdłuższa podróż"...

  Róża K.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 18. Od pierwszego wejrzenia zrobię dla Ciebie wszystko, więc spójrz na mnie, bo masz wybór - najdłuższa podróż statkiem czy kolacja we dwoje?

  OdpowiedzUsuń
 19. We dwoje od pierwszego wejrzenia - to był nasz wybór i tak się zaczęła wspólna najdłuższa podróż życia, gdy Twoje oczy mówią, że Dla ciebie wszystko, a moje mówią - spójrz na mnie.

  ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Spojrzysz na mnie? Tak, to nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale mój świadomy wybór. Zgadzam się - wybierzmy się we dwoje w najdłuższą podróż. Dla Ciebie wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 21. Zakochałam się w Tobie od pierwszego wejrzenia.... byłam z kimś , ale dokonałam wyboru , abyśmy szli przez życie we dwoje .Teraz przyszedł czas próby dla naszej miłości - spójrz na mnie , w moje wciąż zakochane oczy Zrobię dla Ciebie wszystko , pomogę Ci przetrzymać chorobę , choć to będzie najdłuższa podróż w naszym życiu. Kochająca żona

  OdpowiedzUsuń
 22. A ja pochwalę pomysł z butelką - świetnie to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 23. "To mój wybór, że od pierwszego wejrzenia zrobię dla Ciebie wszystko, tylko spójrz na mnie, a zabiorę Cię w najdłuższą podróż we dwoje" - Kinga M. "Zgredka"

  OdpowiedzUsuń
 24. Większość z tych książek mam na swojej półce, wiec udziału nie biorę, ale życzę wszystkim powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 25. Mój wybór padł na niego od pierwszego wejrzenia...Może nie miała to być najdłuższa podróż mojego życia, ale jeśli człowiek nie jechał pociągiem kilka lat, to miał prawo czuć się obco i nieswojo, a ten tu wyglądał całkiem apetycznie. Mimo wgapiania się w telefon.... "Spójrz na mnie" myslałam, no spójrz... Spojrzał, uśmiechnął się i kurtuazyjnie zapytał "Pomóc Ci z bagażem?". Biorąc pod uwagę, że było nas tylko dwoje w przedziale to chyba zrozumiałe, ze pomóc... Pięknie podziękowałam, a on wracając do swojego smartfona mruknął jeszcze "Dla ciebie wszystko Słonko"... - i czar diabli wzięli... Dobrze, że miałam ze sobą książkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 26. Zakochałam się w tobie od pierwszego wejrzenia, spójrz na mnie jestem tuż obok dlaczego mnie nie zauważasz , zrobiłabym dla ciebie wszystko, miłość masz w zasięgu ręki wystarczy się tylko rozejrzeć , czekam wciąż na ciebie, dla mnie wybór jest prosty nie pozwól miłości przejść niezauważoną, chciałabym przeżyć najdłuższą podróż tylko we dwoje tylko z tobą. Czy moje marzenie się spełni? Czy się w końcu obudzisz i mnie dostrzeżesz?

  OdpowiedzUsuń
 27. Przemierzając przez cale swoje życie nie spodziewałem się ze coś takiego mogło spotkać własnie mnie. Kiedy "spojrzałaś na mnie" pierwszy raz, poczułem jak przeszywa moje serce przyjemne ciepło. To była miłość "od pierwszego wejrzenia". Bylem tego pewien ze Ty jesteś ta jedyna i uświadomiłem sobie ze to była "najdłuższa podróż" mojego życia. Jestem gotów zrobić "dla Ciebie wszystko" abyś podarowała mi to samo uczucie. Wiem ze "we dwoje" możemy przezwyciężyć wszelkie przeciwności losu, ale "wybór" należy do Ciebie...

  N.

  OdpowiedzUsuń
 28. Gdy spojrzysz na mnie powiem ci, że miałam wybór, wyjechać jednak z tobą chcę w najdłuższą podróż, tylko we dwoje, bo od pierwszego wejrzenia dla Ciebie wszystko zrobię.

  OdpowiedzUsuń
 29. Gdy wydawało mi się, że miłość we dwoje nie istnieje, spotkałam mężczyznę któremu spodobałam się od pierwszego wejrzenia, lecz ja w tym momencie planowałam wybrać się w najdłuższą podróż, która suma summarum odbyła się we dwoje gdyż ten mężczyzna tak mnie pokochał, że powiedział: "zrobię dla Ciebie wszystko".

  OdpowiedzUsuń
 30. Kiedy poznałam Go wiedziałam,że to miłość OD PIERWSZEGO WEJRZENIA. Powiedział-DLA CIEBIE WSZYSTKO kiedy wygralam na jarmarku duże pluszowe serce.SPÓJRZ NA MNIE-powiedział. Dobry WYBÓR-serce mu się spodobało. I od tamtego pięknego,pamiętnego dnia jesteśmy WE DWOJE i jest to nasza NAJDŁUŻSZA PODRÓŻ

  OdpowiedzUsuń

 31. „…. I do tej chwili, każdej nocy, jak głupi zastanawiam się, czy to był dobry wybór, ta trudna, najdłuższa podróż po zakątkach Europy tylko we dwoje, na jednym motorze - ale tamtej nocy od pierwszego wejrzenia postanowiłem, że chcę, byś była przy mnie, i gdy powiedziałaś tak słodko „spójrz na mnie” postanowiłem, że dla Ciebie wszystko porzucę i spełnię każde twoje pragnienie, nawet jeśli ceną będzie czyjaś śmierć, tylko nie przewidziałem, że to ty możesz umrzeć... ”
  Ynka

  OdpowiedzUsuń
 32. Uderzył mnie w twarz i powiedział "Spójrz na mnie" pamiętaj, że siedzimy w tym "We dwoje". Wiesz, że zrobię "Dla ciebie wszystko", i że kocham cię "Od pierwszego wejrzenia", ale mam "Wybór" a ty najchętniej wysłałaś mnie w "Najdłuższą podróż" bez powrotu, ty zimna suko!

  OdpowiedzUsuń
 33. Od pierwszego wejrzenia czułam, że to będzie najdłuższa podróż we dwoje, jaką kiedykolwiek odbyłam, jednak dokonując tego wyboru nie spodziewałam się, że kilka lat później, kiedy zechcę uciec, role się odwrócą i to zagadnienia z anatomii będą do mnie wołały z zakurzonej biblioteczki: "Spójrz na mnie!", a ja zerknę na nie łaskawie,wspomnę nasze początki i pomyślę: "Dla Ciebie wszystko, moje Ty wymarzone życie!"
  Agata Balij

  OdpowiedzUsuń
 34. Tego wieczoru gdy „Spojrzałam na Ciebie” zrozumiałam, że dokonałeś „Wyboru” a nasze życie „Życie we dwoje” pękło niczym bańka mydlana, byłam gotowa zrobić „Dla Ciebie wszystko” bo pokochałam Cię „od pierwszego wejrzenia” lecz ty odszedłeś do tej suki Moniki by odbyć z nią „Najdłuższą podróż” swojego życia.
  Nela Radoń.

  OdpowiedzUsuń
 35. Nie wiedziałam na którą wersję się zdecydować, więc wrzucam obie. Pierwsza dotyczy mojego męża ;) natomiast druga dotyczy, no właśnie czego? mojej ulubionej (może nie najzdrowszej) przekąski jaką są chrupki! :)

  1. Kiedy Cię tylko ujrzałam wiedziałam, że zrobię dla Ciebie wszystko. Zakochałam się w Tobie od pierwszego wejrzenia i wiedziałam, że będziesz moim jedynym i słusznym wyborem. W głowie miałam tylko jedną myśl „Spójrz na mnie i zabierz mnie w najdłuższą podróż jaką jest wspólne życie. Będziemy tylko we dwoje – Ja i Ty”

  2. Kiedy tylko was spróbowałam zakochałam się od pierwszego wejrzenia (a może posmakowania?). Lubię spędzać z wami wieczory przed telewizorem – najlepiej we dwoje – wtedy nikt mi was nie podjada. Mogłabym was zabrać w najdłuższą podróż świata, bo zawsze jesteście duszą towarzystwa i poprawiacie mi humor. Kiedy tylko jestem w sklepie spoglądacie na mnie i nie mogę się wam oprzeć – zawsze wychodzicie ze mną, bo jesteście smacznym wyborem. Jednym słowem mogę powiedzieć, że zrobię dla Ciebie wszystko (może nie wszystko, ale wiele) kochana paczko chipsów – mogę nawet trochę przytyć :)

  OdpowiedzUsuń
 36. Spójrz na mnie, przecież wiesz, że zrobiłabym dla Ciebie wszystko. We dwoje przeżyliśmy miłość od pierwszego wejrzenia. To była najdłuższa podróż w moim życiu, dlatego nie chcę, żeby tak to się skończyło. Wybór należy wyłącznie do Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 37. Odbyłem najdłuższą podróż, a gdy tylko nasze oczy się spotkały, moje usta cicho szepnęły: 'spójrz na mnie', to był mój najlepszy wybór i już wtedy wiedziałem, że zrobię dla ciebie wszystko, jestem pewien, że we dwoje pokonamy wszelkie przeciwności losu, bo przecież to miłość od pierwszego wejrzenia.

  E-mail: iza.81@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 38. Od pierwszego wejrzenia zrobić dla Ciebie wszystko byłam w stanie, zakochałam się i wierzyłam, że we dwoje przejdziemy przez życie, ale Ty dokonałeś innego wyboru, spojrzałeś na mnie i oznajmiłeś, że w najdłuższą podróż, jaką jest życie zabierasz inną kobietę, która będzie stała do końca u Twego boku...

  OdpowiedzUsuń
 39. Dla mnie to nie był łatwy WYBÓR, ale DLA CIEBIE WSZYSTKO jest takie proste, już OD PIERWSZEGO WEJRZENIA chciałeś, byśmy byli WE DWOJE, a dla mnie to będzie NAJDŁUŻSZA PODRÓŻ, więc SPÓJRZ NA MNIE raz jeszcze i powiedz, że to nie dzieje się naprawdę!

  Krysia G.

  OdpowiedzUsuń
 40. Uwielbiam twórczość Sparksa! Życzę Wszystkim powodzenia :).

  OdpowiedzUsuń
 41. "SPÓJRZ NA MNIE" usłyszałem z Twych ust zalotnie
  i już wtedy poczułem że połączyło nas coś dożywotnie,
  gdyż od PIERWSZEGO WEJRZENIA,
  wiedziałem że z Tobą spełnię swe marzenia
  i razem WE DWOJE
  nagramy niezapomniane przeboje
  a teraz już wiem że zrobię DLA CIEBIE WSZYSTKO,
  moja Ty wspaniała artystko,
  która intuicyjnie dokonuje trafne WYBORY,
  dlatego dzięki Tobie powstają słynne utwory,
  więc rychła kariera nas czeka, wszystko na to wróży
  szykujmy się więc na koncerty i pakujmy do NAJDŁUŻSZEJ PODRÓŻY.

  OdpowiedzUsuń
 42. Zmienialam dla ciebie wszystkie wybory, gdy zakochana od pierwszego wejrzenia planowałam najdłuższa podróż we dwoje, a Ty nawet nie chciałeś spojrzeć na mnie.

  OdpowiedzUsuń
 43. Najdłuższa podróż, to nasza historia, która dzięki naszej miłość trwa już tyle lat, bo gdy pierwszy raz spojrzałeś na mnie to wiedziałam, że dokonałeś juz wyboru. Ja również zakochalam się z Tobie od pierwszego wejrzenia. Nawet po tylu latach jestem w stanie zrobić dla Ciebie wszystko. Dlatego wiem, że najlepszą starość to tylko we dwoje.

  OdpowiedzUsuń
 44. Gdy ciebie ujrzałam, mój miły od pierwszego wejrzenia się zakochałam...
  dla Ciebie wszystko, mój miły - rzekłam... musisz dokonać wyboru...
  spójrz na mnie, mój miły... we dwoje rozpoczniemy najdłuższą swą podróż...

  OdpowiedzUsuń

 45. Najdłuższa podróż to ta małżeńska, spędzona we dwoje, podróż, która zaczyna się od pierwszego wejrzenia, a kończy wyborem epitafium na nagrobku; podróż, na początku której wpatruję się w Ciebie nieprzerwanie, powtarzając do znudzenia "dla Ciebie wszystko", a wszystko po to, żebyś u jej kresu musiała nawoływać z nostalgią i desperacją: "spójrz na mnie, to wciąż ta sama ja".

  e-mail: boobic@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 46. Spójrz na mnie, nie odwracaj wzroku...od pierwszego wejrzenia wiedziałam, że będziesz tym jedynym, że to z Tobą, ramię w ramię, będę chciałam przejść przez życie - naszą wspólną, najpiękniejszą najdłuższą podróż, Ty, ja, my - tylko we dwoje, z dala od problemów dnia codziennego, zgiełku miasta, szalonego tempa...jednak Ty dokonałeś innego wyboru, ale nie zapominaj, ja nadal zrobię dla Ciebie wszystko.
  email: amidzio1713@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 47. Spojrzałaś na mnie i od pierwszego wejrzenia wiedziałem, że zrobiłbym dla Ciebie wszystko, skrycie marzyłem o tym, byśmy wybrali się we dwoje w najdłuższą podróż,tylko Ty i ja, nie liczyło by się nic więcej.

  OdpowiedzUsuń
 48. Podczas najdłuższej podróży mojego życia zakochałam się od pierwszego wejrzenia, a gdy spojrzał na mnie i powiedział 'Dla Ciebie wszystko' wybór był prosty - resztę życia spędzimy we dwoje.

  OdpowiedzUsuń
 49. Powiedziałeś do mnie: "Spójrz na mnie. Najdłuższa podróż mojego życia to droga do twojego serca. Musiałem dokonać wielu wyborów, by uświadomić sobie, że zrobię dla ciebie wszystko. "Patrzyłam i milczałam, bo w przeciwieństwie do niego ja zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia i wiedziałam, że gdy tylko będziemy we dwoje, nie będzie nam straszny żaden życiowy wybór.
  Czytelniczka ABCDEF

  OdpowiedzUsuń
 50. Był taki dzień, SPOJRZAŁEŚ NA MNIE niby przypadkiem ,a ja pokochałam Cię OD PIERWSZEGO WEJRZENIA, wiesz że DLA CIEBIE WSZYSTKO zrobić mogę , moje serce WYBRAŁO - NAJDŁUŻSZĄ PODRÓŻ WE DWOJE
  zwaną życiem...

  OdpowiedzUsuń
 51. W najdłuższą podróż wyruszmy we dwoje,
  dla Ciebie wszystko, taki wybór ma życie moje,
  wiesz przecież, że od pierwszego wejrzenia
  proszę: spójrz na mnie i czekam spełnienia…

  OdpowiedzUsuń
 52. Pamiętam jak dzisiaj - byłaś największą niezdarą jaką kiedykolwiek znałem (nawet zepsułaś Nokię cegłę dzwoniąc do swojej mamy!), ale od "pierwszego wejrzenia" zauważyłem w Twoich oczach tę małą iskierkę szczęścia i wiedziałem, że "dla Ciebie wszystko" mógłbym poświęcić (tak, tego nowego Mercedesa, o którym gadałem Ci tyle, też) byśmy tylko byli "we dwoje"... jednak Bóg pokrzyżował nam plany, dlatego - "Spójrz na mnie" ten ostatni raz za nim wyruszysz w swoją "najdłuższą podróż" i wiedz, że byłaś najlepszym "wyborem" jaki kiedykolwiek dokonałem - zawsze będę Cię kochać, kochana niezdaro...

  (Juliasenator0909@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń
 53. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 54. Siedzieliśmy we dwoje, ty spojrzałeś na mnie i powiedziałeś: zrobię dla Ciebie wszystko, a wtedy nie miałam wyboru jak zakochać się w tobie od pierwszego wejrzenia i tak zaczęła się najdłuższa podróż.

  OdpowiedzUsuń
 55. Zakochałam się w Tobie od pierwszego wejrzenia i mogłabym zrobić dla Ciebie wszystko, ale ta miłość to najdłuższa i najbardziej kręta podróż mojego życia, bo to twój wybór decyduje o moim szczęściu, więc spójrz na mnie i wędrujmy dalej szczęśliwi, we dwoje.

  OdpowiedzUsuń
 56. Spojrzał na mnie, kiedy byliśmy tylko we dwoje i powiedział:"Zrobię dla ciebie wszystko, zakochałem się w tobie od pierwszego wejrzenia, pójdę z tobą nawet w najdłuższą podróż, tobie pozostawiam tylko dokonanie wyboru kochanie!

  OdpowiedzUsuń
 57. Serce moje dokonało wyboru
  od pierwszego wejrzenia zakochało sie w Tobie
  spojrzałeś na mnie
  a błękit Twoich oczu zabrał mnie w najdłuższą podróż
  a potem we dwoje jak te małolaty przyrzekliśmy sobie
  dla Ciebie wszystko na przyszłe nasze wspólne laty.
  *Mała*

  OdpowiedzUsuń
 58. "Od pierwszego wejrzenia" wiedziałam, że to jest własnie to!
  Że zrobię "Dla ciebie wszystko", więc wybrałam się w "Najdłuższą podróż".
  Tylko ja i ty - "We dwoje"
  To był mój "Wybór' nikt mi go nie narzucił, czy wybrałam dobrze?
  Ohh kochane studia ekonomiczne "Spójrzcie na mnie" i powiedzcie, że zaliczę ten rok!

  OdpowiedzUsuń
 59. To była miłość od pierwszego wejrzenia, gdy tylko spojrzał na mnie, czułam, że mogę zrobić dla niego wszystko. To dlatego wybrałam się z nim w naszą najdłuższą podróż dookoła świata i tylko we dwoje.

  Mój email: agnieszka.turek@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 60. Już "od pierwszego wejrzenia", każdego przejścia obok Ciebie, gdy tyle razy powtarzałam w myślach "spójrz na mnie", kiedy nasz wzrok spotykał się na sekundę, by chwilę potem zwrócić go w stronę ściany, udając, że nic się nie wydarzyło, wiedziałam, że "we dwoje" odbędziemy "najdłuższą podróż", pełną radości, wsparcia i upadków, z których będziemy podnosić się razem, najgorszych problemów, bo przez to dziś wiem, że to był dobry "wybór", a "dla Ciebie zrobię wszystko".

  OdpowiedzUsuń
 61. Gdy "Spojrzales na mnie" to byla milosc "od pierwszego wejrzenia" a twoj "wybór" sprawił że zrobię "dla ciebie wszystko" mimo przeciwności i bedzie to nasza "najdluzsza podróż" "we dwoje".

  kajakraft27041989@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 62. Zobaczywszy Cię po raz pierwszy biegnącego po polach przed moim domem nie zakochałam się od pierwszego wejrzenia- byłeś tak brudny i przemoczony,że wzbudzałeś raczej litość i obawę, dopiero patrząc w Twoje smutne, szklane oczy, które prosiły „spójrz na mnie łaskawiej” dokonałam wyboru i od tamtej pory celebrujemy każdy dzień we dwoje, a na dowód, że zrobię dla Ciebie wszystko sukcesywnie wydłużam naszą codzienną najdłuższą podróż o kolejne kilka kilometrów w głąb lasu i z powrotem- z tak aktywnym psiakiem jak Ty muszę dbać o formę!

  Pozdrawiam serdecznie
  Kalina Faustyna

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)