czwartek, 31 marca 2016

Wielkie święto małych czytelników w Łodzi!


Właśnie z rzeczywistości rodzi się najdziwniejsza baśń w świecie – powiedział pisarz Hans Christian Andersen, w którego urodziny, 2 kwietnia, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. W tym roku – Salon Empik Manufaktura w Łodzi – przedłuża świętowanie aż  do 10 kwietnia. Na najmłodszych czytelników czekają różnorodne wydarzenia: spotkanie z autorką książki o zwierzętach, rozwijające wyobraźnię warsztaty plastyczne i nauka tajemniczej glęgolicy. 

"Horyzont", czyli warto być otwartym na nowe horyzonty!Jakiś czas temu zasiliłam szeregi prężnie rozwijającej się grupy pasjonatów kultury, którzy stworzyli internetowy magazyn "Horyzont". Jako redaktor VIP staram się umieszczać tam swoje recenzje książek. Wiem, że część z was zagląda na moją stronę nie tylko jako zwykli czytelnicy, ale także jako osoby próbujące coś pisać. Z tego też względu chciałabym wam przedstawić w małym skrócie, co może zaoferować wam E-magazyn bez cenzury, czyli "Horyzont".

środa, 30 marca 2016

"Parabellum. Głębia osobliwości" – Remigiusz Mróz
"Historia to tylko uzgodniony zestaw kłamstw".

Seria "Parabellum" zawojowała blogosferę książkową i sprawiła, że Remigiusz Mróz dołączył do panteonu najpopularniejszych, współczesnych polskich literatów w dość bardzo krótkim czasie. Dwa pierwsze tomy cyklu wojenno-przygodowego spotkały się z tak pozytywnym odbiorem wśród czytelników, że trzeciego tomu po prostu nie mogli się doczekać. Ja również należałam do tej, dość dużej grupy i żałuję, że to już niestety koniec.

wtorek, 29 marca 2016

Kochamy kryminały - KONKURS
Kilka dni przedstawiłam wam rewelacyjny, debiutancki kryminał Marty Reich pt. "Morderstwo i cała reszta". W moim przekonaniu, autorka stworzyła idealną powieść kryminalną, która pochłania i wciąga do ostatniej strony - KLIK. Dzięki uprzejmości Marty Reich mam dla was jeden egzemplarz tej książki, z dedykacją samej autorki! 

Nowości wydawnictwa Psychoskok


Wiosna już na dobre zagościła w naszych domach, a w wydawnictwie Psychoskok pojawiły się kolejne nowości. Zapraszam na ich krótki przegląd.

poniedziałek, 28 marca 2016

"Prześwity" – Eliza Segiet"Tak naprawdę to były tylko prześwity szczęścia".
Wielka i prawdziwa miłość istnieje - niektórzy powiedzą, że to banał i swoisty fałsz. A jednak bez tego uczucia, większość z nas nie wyobraża sobie życia, a bez miłości przecież nie powstawałyby tak liczne dzieła artystyczne. Eliza Segiet, siłę i nieograniczoną moc tego uczucia starała się przekazać w swojej niezwykle sensualnej poezji, a teraz spróbowała także swoich sił w utworze dramatycznym. Oby kiedyś monodram ten został wystawiony na deskach jakiegoś dobrego teatru.

niedziela, 27 marca 2016

Światy Równoległe - fantastyczna kolekcja już niebawem w kioskach!


Dla wszystkich miłośników klimatów literatury fantastycznej mam równie fantastyczną wiadomość. Już 29 marca w kioskach całej Polski pojawi się pierwszy tom nowej kolekcji pt. "Światy równoległe", czyli książek polskiej literatury fantastycznej. Pierwszy tom pt. "Lód 1" Jacka Dukaja będzie kosztował jedynie 8,99 zł.

Wesołych Świąt!

W przerwie pomiędzy zajadaniem się pysznym mazurkiem, a piciem aromatycznej kawy, znajdźcie chwilę na książkę. Dzień bez czytania jest bowiem dniem straconym!

sobota, 26 marca 2016

Tanie czytanie, czyli z wizytą w kiosku

Ostatnie tygodnie okazały się dla mnie niezwykle szczęśliwe w temacie gazetowych zdobyczy książkowych. Prawie wszystkie tytuły, jakie udało mi się zdobyć kupiłam za cenę poniżej 10 zł. Nie mogłam oczywiście przepuścić takich okazji, tym bardziej, gdy moja ulubiona sprzedawczyni z kiosku wyjmowała mi dosłownie spod lady ciekawe okazy warte grzechu. Czasami więc wystarczyło opróżnić portfel z kilku drobnych, by być na książkowym haju cały dzień!Rebecca Wells - "Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya-Ya" z "Prawdziwym życiem" za 8,99 zł

MG zaprasza na wspaniałe spotkanie z bohaterką Wspaniałego stulecia

Każdy kraj ma swoją Trylogię – kanoniczną opowieść związaną z ważnymi dla siebie historycznymi postaciami. Dla Ukrainy taką książką jest Aleksandra Osypa Nararuka, której bohaterkę polscy widzowie świetnie poznali dzięki serialowi „Wspaniałe stulecie”.

piątek, 25 marca 2016

"Ekspress Reporterów""Bez reportażu świat, w którym żyjemy, byłby wielką zagadką".


W latach 70. i 80. ubiegłego wieku, w kioskach i księgarniach na terenie naszego kraju można było kupić tytuły popularnej wówczas serii wydawniczej zatytułowanej "Ekspres Reporterów". Pewnie niektórzy z was, podobnie jak, posiadają jeszcze w swoim domu pojedyncze egzemplarze tego cyklu, które zawierają ciekawe reportaże dotyczące szerokiego spektrum tematów – od gospodarki po seryjnych morderców. Seria ta w kwietniu ubiegłego roku powróciła na nasz rynek, ukazując tym samym powrót do tradycji polskiego reportażu.

czwartek, 24 marca 2016

"Horyzonty uczuć" – Dorota Schrammek

"Każdy z nas może pielgrzymować".


Nadbałtycki klimat to dość specyficzny wybór na zagospodarowanie urlopu bądź też dłuższego okresu zwanego wypoczynkiem. Nad polskim morzem bowiem można zarówno "zresetować" swój cały stosunek do aktualnych problemów, jak i nabawić się dodatkowych zmartwień. Na pewno jednak to doskonałe miejsce do przedstawienia losów bohaterów powieści obyczajowej.

środa, 23 marca 2016

"Nic, co zawiera ta książka, nie zostało zmyślone. Wynika ona wprost z moich osobistych doświadczeń" - wywiad z Ewą Łokuciejewską, autorką książki "Prawdziwy koszmar"
Depresja to choroba zbyt często prowadząca do nieodwracalnych zmian w psychice, a nawet śmierci. Każda książka przybliżająca skutki oraz symptomy tej choroby jest więc ważna i znacząca. Zapraszam was dzisiaj na rozmowę z Ewą Łokuciejewską, która taką książkę właśnie napisała, a depresję zna przede wszystkim z tej praktycznej, przerażającej strony.Recenzja książki "Prawdziwy koszmar" - KLIK

Źródło zdjęcia - KLIKEwa Łokuciejewska to urodzona we Wrocławiu, z wykształcenia polonistka i grafik komputerowy, a z zamiłowania malarka, poetka, rzeźbiarka i pisarka. Autorka uczy języka polskiego i informatyki w cieszyńskich technikach, jest autorką powieści obyczajowych, psychologicznych, dla dzieci oraz zbioru opowiadań. Od wielu lat związana z Cieszynem.

"Ślepy trop" Jørna Liera Horsta już niebawem w księgarniach!

Nowy klasyk kryminału policyjnego powraca z powieścią okrzykniętą jego najwybitniejszym dziełem. „Ślepy trop” Jørna Liera Horsta, autora bestsellerowej serii kryminalnej o Williamie Wistingu, to pochłaniająca opowieść o śledztwie prowadzonym w dobie dyktatury mediów. Premiera najnowszej książki byłego szefa wydziału kryminalnego już 14 kwietnia.

wtorek, 22 marca 2016

"Morderstwo i cała reszta" – Marta Reich"W życiu nie można mieć skrupułów ani wyrzutów sumienia, tylko się człowiek niepotrzebnie rozprasza".

Wyobraźcie sobie ponad 800 stron kryminału! Gdy wzięłam do ręki taką książkową cegłę, pomyślałam sobie, że albo jej autorka musiała wykreować w swojej wyobraźni niezwykle skomplikowaną intrygę kryminalną, aby rozmieścić ją na kilkuset stronach, albo jest zwyczajnie szalona wydając tak obszerny kryminał. Tymczasem okazało się, że jest dokładnie tak, jak wskazuje na to sam tytuł – jest bowiem MORDERSTWO będące wątkiem przewodnim fabuły, głównym i najistotniejszym, oraz jest także "cała reszta" równie interesująca. Cóż, Katarzynie Bondzie rośnie w siłę konkurencja.

poniedziałek, 21 marca 2016

O paczce pełnej starych, dobrych książek!
W antykwariatach można bardzo często znaleźć prawdziwe perełki wyprzedawane za przysłowiowe grosze. Trudno wówczas oprzeć się zakupom, gdy na półkach leży tyle interesujących tytułów. Miłośnicy czytania i gromadzenia kolejnych egzemplarzy do swojej biblioteczki wiedzą o tym najlepiej i wiem także o tym ja oraz Gosia Bibliofilka, która jakiś czas temu przysłała mi wielką paczkę pełną starych, antykwarycznych książek. To paczka marzeń dla każdego zbieracza :)

Wiersze w metrze 2016: Światowy Dzień Poezji już dzisiaj!
W  marcu do Warszawy zawitała szósta edycja „Wierszy w metrze”. Od ponad dwóch tygodni pasażerowie zapoznają się z poezją z dziewiętnastu krajów świata. Organizatorzy „Wierszy w metrze” – warszawski oddział Europejskiego Stowarzyszenia Narodowych Instytutów Kultury EUNIC i stołeczny Ratusz nieprzypadkowo zaplanowali projekt właśnie na marzec – głównym celem kampanii, zgodnym z założeniami Światowego Dnia Poezji, jest bowiem propagowanie czytelnictwa poezji. 

niedziela, 20 marca 2016

"W krainie wodospadów" – Sofia CaspariSaga argentyńska:
Tom I - "W krainie kolibrów" - KLIK
Tom II - "W krainie srebrnej rzeki" - KLIK
"Ratując jednego człowieka, ratujesz cały świat".Argentyna to kolibry, które nieodłącznie kojarzą się z tą krainą. Argentyna to srebrne rzeki, jakich bardzo dużo na terenie tego państwa. Argentyna to także wodospady, które ukazując nieograniczoną siłę wody,  stanowią gorące serce ludu tej ziemi. Ostatni tom argentyńskiej sagi pokazał w pełni żywiołowość tego serca.

piątek, 18 marca 2016

"Janek herbu pół krowy" – Michał Krupa
"Poskacz na piętach. Podobno to pomaga".

Specyficzny humor, ironia, absurd i komizm – to elementy charakterystyczne dla pióra Michała Krupy, który z książki na książkę, rozwija swój styl, przekonując do siebie kolejne rzesze czytelników. Tym razem autor ten pokusił się o dość oryginalną scenerię swoich prób rozśmieszenia potencjalnego odbiorcy, tworząc swoistą parodię "Don Kichota" w połączeniu z prawami występującymi w grach komputerowych. Ta książka to niewątpliwie proza dla sympatyków takich specyficznych klimatów.

czwartek, 17 marca 2016

Nikomu się nie śniło – konkurs na opowiadanie pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach!

Eksperymentalny projekt literacki Wykup Słowo ogłasza konkursu literacki na opowiadanie inspirowane hasłem: „Nikomu się nie śniło”. Najciekawsze konkursowe prace zostaną opublikowane na blogu wykupslowo, a autor najlepszego tekstu zostanie zaproszony do udziału w 2. edycji projektu Wykup Słowo. Więcej o projekcie można przeczytać tu: O projekcie Wykup Słowo. Postanowiłam objąć patronatem medialnym ów projekt.

Zaproszenie na spotkanie z Hanną Diktą - 18 marca


Wydawnictwo Zysk i S-ka z przyjemnością zaprasza do Bytomia na spotkanie z Hanną Diktą poświęcone jej najnowszej książce pt. "We troje".

Mędrzec Kaźni zaproszenie EMPIK Silesia

W imieniu wydawnictwa MG chciałabym was zaprosić na spotkanie z Tomaszem Kowalskim autorem książki "Mędrzec kaźni".


środa, 16 marca 2016

"Cukiernia w ogrodzie" – Carole Matthews

"Czasem nie ma się wyjścia, trzeba brać to, co oferuje życie, i dawać z siebie wszystko".

Altruizm to podobnież bardzo dobra cecha charakteru, którą posiadają jedynie najwięksi sercem. Poświęcanie siebie, poświęcanie własnego czasu dla innych jest bowiem godne pochwały i niepowtarzalne. Jak we wszystkim jednak, także w trwaniu w takiej postawie, trzeba umieć zachować umiar, by uszczęśliwiając innych, nie zacząć unieszczęśliwiać siebie.

wtorek, 15 marca 2016

52 książki od portalu Granice, czyli o tym, jak wyglądam upojona książkami


Dziwię się sama sobie, że wytrzymałam tyle dni, by dopiero dzisiaj pochwalić się wam tą cudowną wiadomością. Otóż na portalu Granice.pl redakcja wytypowała moją osobą jako laureatkę nagrody 52 książki za udział w wyzwaniu czytelniczym "52 książki". Czytając rocznie ponad 200 książek, liczba ta nie była dla mnie jakimś wielkim wyzwaniem, jednak nie spodziewałam się, że główna nagroda przypadnie właśnie mojej osobie. Powiem wam, że tak ciężkiej paczki z książkami jeszcze w swoim życiu nie dostałam.

"Dusza z ciała wyleciała. Rozmowy o śmierci i nie tylko" już niebawem w księgarniach!

Długo oczekiwana premiera Wydawnictwa Tyniec już za kilka dni trafi do księgarń. „Dusza z ciała wyleciała. Rozmowy o śmierci i nie tylko” to zbiór dwunastu rozmów, które Łukasz Wojtusik przeprowadził z ojcem Leonem Knabitem. O czym dyskutują?

poniedziałek, 14 marca 2016

"Rok 1863. Opowieść o miłości, wojnie i gotowaniu" – Aleksandra Katarzyna Maludy"Wojna obnaża słabości ludzkie. I nie jest bohaterem ten, kto ich nie ma, ale ten, kto potrafi je pokonać".Powstanie styczniowe – uczymy się o tym zrywie niepodległościowym w dziejach naszego narodu na lekcjach historii. Najczęściej jednak przyswajamy suche fakty, okraszone datami i nazwiskami ówczesnych bohaterów, prawdziwych patriotów. Cieszy mnie więc każda książka, która przybliża ten czas w zupełnie inny sposób - nie typowo podręcznikowy, lecz pokazujący wpływ tego wydarzenia na życie zwykłych Polaków. "Rok 1863" jest taką właśnie książką.

niedziela, 13 marca 2016

O tym, że wygrana w konkursie to moje drugie imię


Mam po prostu szczęście! Wielkie szczęście do wygrywania różnorakich konkursów, w których nie tylko książka wzbogaca mój czytelniczy stan uniesienia. W ostatnich kilku miesiącach udało mi się otrzymać kilka wiadomości z informacją o wygranej, więc pieczołowicie dokumentowałam fotograficznie to, co dzisiaj chciałabym wam pokazać. To dowody na to, że warto brać udział w różnych konkursach i wcale nie musicie posiadać do tego bloga książkowego. 

Waga - Wyniki konkursu!Trzy egzemplarze świetnej książki Bartłomieja Basiury pt. "Waga" czekają już spakowane, by jutro wysłać je do nowych właścicieli. Zapraszam na wyniki konkursu.

Nowości Zysk i S-ka

W wydawnictwie Zysk i S-ka pojawiły się świeżutkie nowości wydawnicze. Zapraszam na ich przegląd.

sobota, 12 marca 2016

"Raven" – Sylvain Reynard
Recenzja przedpremierowa. Premiera książki - 16 marca!"To przecież jasne: życie bez umiejętności kochania jest kalectwem".
Wampiry – temat eksploatowany na wszystkie sposoby, od poważnych, mrożących krew w żyłach powieści grozy po lekkie młodzieżówki o typowo romansowym posmaku. Jednak nadal istoty te inspirują pisarzy do tworzenia coraz to nowszych historii z ich udziałem, a czytelników zachęcają do zgłębiania ich mrocznych stron. To chyba nigdy się nie zmieni.

piątek, 11 marca 2016

Torba pełna wiecie czego!


Edyta z bloga Tirindeth's urzęduje już w Bath - zwiedza, przygotowuje się do podjęcia nowych wyzwań, fotografuje miejsca, jakie warto zobaczyć. Ja tymczasem, pieczołowicie otaczam się jej książkami, a w zasadzie już moimi, gdyż Edyta przed wyjazdem podarowała mi całą, dość dużą torbę książkowych pyszności.

Zaproszenie Mędrzec Kaźni Bookszpan KatowiceW imieniu wydawnictwa MG chciałabym was zaprosić na spotkanie z Tomaszem Kowalskim, autorem książki "Mędrzec kaźni".

czwartek, 10 marca 2016

"W krainie srebrnej rzeki" – Sofia Caspari"W krainie kolibrów" - KLIK


"Tu nie obowiązuje zasada „żyj i pozwól żyć innym” (...)".
Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, gdy po przeczytaniu opisu na okładce oraz kilku pierwszych stron drugiego tomu sagi argentyńskiej, pomyślałam, iż książka ta w żaden sposób nie będzie łączyć się z pierwszą częścią. Cóż to więc za saga? Na szczęście to tylko pierwsze wrażenie, bowiem ku mojemu zadowoleniu spotkałam bohaterów znanych mi z tomu "W krainie kolibrów", a do tego poznałam mnóstwo nowych postaci.

środa, 9 marca 2016

"W krainie kolibrów" – Sofia Caspari


"Nie każdy otrzymuje to, na co liczył, ba, czasem dostaje nawet jeszcze mniej".


Cudowna okładka i trzy hasła na jej przodzie, które mnie przyciągnęły – "dwie kobiety, argentyna pulsująca życiem, wielkie nadzieje". Owszem, wszystko to znalazłam na kartach tej powieści, jednak znalazłam także nieco rozczarowania i ambiwalentnych uczuć. Cykl ten został nazwany "Sagą argentyńską", a ja zaryzykowałabym stwierdzenie, że to doskonały scenariusz do argentyńskiej telenoweli.

wtorek, 8 marca 2016

"Wszyscy żyjemy w świecie, gdzie zostało nam coś wpojone, gdzie nauczono nas różnych rzeczy, gdzie ktoś nam pokazał co czuć, co robić, co myśleć – a to nie zawsze jest zgodne z tym, jak sami odbieramy to, co się wokół dzieje" - wywiad z Julią Miłosz, autorką książki "Fantasmagorie"


Lubię odkrywać przed wami dzieła mało znane, w zasadzie niszowe, które w zalewie komercyjnej literatury, mają małe szanse na przebicie. Niewątpliwie do autorów tworzących taką właśnie prozę należy Julia Miłosz, której debiut "Fantasmagorie" to w pełni udowodnił. Zapraszam na wywiad z autorką.


Recenzja książki "Fantasmagorie" - KLIKDebiut Julii Miłosz to historia o wierze, o sensie i o życiu, oparta na faktach, w dużej części historia samej autorki. Książka porusza takie tematy jak budowanie trwałych relacji, samotność, rozstania i poszukiwanie własnego szczęścia. Historia o młodych ludziach, którzy w XXI wieku muszą odnaleźć samych siebie.

Wyniki plebiscytu Książka Roku 2015 Lubimyczytac.pl


Wybraliśmy najlepsze książki 2015 roku. W największym internetowym plebiscycie czytelniczym w Polsce, zorganizowanym przez serwis lubimyczytać.pl, oddano ponad 100 tysięcy głosów. Wśród zwycięzców są m.in.: Małgorzata Halber, Magdalena Grzebałkowska i Stephen King.


poniedziałek, 7 marca 2016

Subiektywnie o książkach w obiektywie lutego!

Rozpoczynając luty, nie spodziewałam się, że będzie to miesiąc tak intensywny - pełen wielu nowych zdobyczy książkowych i interesujących wydarzeń, na których byłam osobiście. Zapraszam was dzisiaj na sporą garść zdjęć z całego miesiąca. Oj działo się, działo!

// Na blogu królowały podróżnicze siostry, które podarowały mi mnóstwo książek // "Mały książę" w zupełnie nowym wydaniu //

Zaproszenie na spotkanie z Robertem Cichowlasem i Łukaszem Radeckim + KONKURS LOKALNY - POZNAŃWraz z wydawnictwem Zysk i S-ka chciałabym was zaprosić na wyjątkowe wydarzenie: spotkanie z Robertem Cichowlasem oraz Łukaszem Radeckim, autorami książki Zombie.pl 

niedziela, 6 marca 2016

O tym, dlaczego orgazm czytelniczy pojawia się u mnie bardzo często


Możecie to zjawisko nazywać jak chcecie - karmą, przeznaczeniem, prawem przyciągania, szaleństwem, uzależnieniem i chorobą. Jedno jest jednak pewne - książki mnie kochają i niczym magnesy, przyciągamy się wzajemnie. Zobaczcie, jakie skarby trafiły do mnie w przeciągu ostatnich trzech miesięcy - za żadną z tych książek nie zapłaciłam ani złotówki i nie są to zdobycze z portalu Graty z chaty.

Książki z serii z Kolibrem, otrzymane do mojego facebookowego kolegi Jacka Szurensa

Nowości wydawnicze MG

W wydawnictwie MG pojawiło się w ostatnim czasie kilka interesujących nowości wydawniczych. Zobaczcie!

sobota, 5 marca 2016

"Co można znaleźć?" - Beata Galuba-Filipp"Trudno jest znaleźć dobre miejsce na ukrycie sekretu".
Niespełna czterdzieści stron dziecięcej prozy. Niepozorna książeczka, która na półce z literaturą dziecięcą nie będzie się niestety na pierwszy rzut oka niczym wyróżniać. A przecież prostota przekazu, swoisty powiew tego, co ważne, winny zachęcić do zakupu tej właśnie książki, mającej typowo polski wymiar.

O sobie u kogoś innego, czyli gościnnie u Marzenia literackiego

O moim zabookowanym stylu życia przeczytacie w miejscu dla ludzi z pasją, czyli na blogu "Marzenie literackie".

Garri Kasparow już 7 marca w Polsce!
Mistrz szachowy i lider antyputinowskiej opozycji demokratycznej w Rosji odwiedzi Polskę z okazji premiery swojej książki „Nadchodzi zima”.

piątek, 4 marca 2016

Joanna Siedlecka w Muzeum Tradycji Niepodległościowych w ŁodziW siedzibie głównej Muzeum przy ul. Gdańskiej 13, w ramach cyklu "Plus czy minus - konfrontacje historyczne" 25 lutego odbyło się spotkanie z Joanną Siedlecką na temat inwigilacji polskich pisarzy przez SB, które poprowadził dr Mikołaj Mirowski. Spotkanie promowało najnowszą książkę autorki pt."Biografie odtajnione. Z archiwów literackich bezpieki", a ja miałam wielką przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Moją recenzję tej publikacji znajdziecie pod tym linkiem - KLIK.

Książkomat z najlepszymi lekturami

Nazywa się Felix. Felix znaczy po łacinie szczęśliwy. Feliks jest pierwszym w Krakowie i w Małopolsce książkomatem. Teraz możecie w nim kupić, podobnie jak batonik, książkę pt „Rachunek". Ktoś z Was już korzystał?

czwartek, 3 marca 2016

"Biografie odtajnione. Z archiwów literackich bezpieki" – Joanna Siedlecka
"Niepamięć jest formą śmierci".

Etos pisarza podobno dawno już upadł. W dobie XXI wieku, gdzie czytelnicy w zasadzie jednym kliknięciem są w stanie z praktycznie każdym żyjącym autorem porozmawiać, dowiedzieć się o nim wielu rzeczy, trudno utrzymać mit swoistej elitarności. Mówiąc o literatach doby PRL-u często myślimy, iż to wówczas właśnie tworzyli prawdziwi pisarze. Czy jednak na pewno? Książka "Biografie odtajnione" zupełnie obala ten mit, pokazując kim naprawdę byli czołowi, polscy literaci pokroju Krystyny Siesickiej czy też Zbigniewa Nienackiego.

środa, 2 marca 2016

Prawdziwy koszmar - KONKURS

Nawet mole książkowe mogą posiadać swój własny, czytelniczy koszmar... Zapraszam was dzisiaj do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwie książki Ewy Łokuciejewskiej pt. "Prawdziwy koszmar" ufundowane przez Warszawską Grupę Wydawniczą.

"Prawdziwy koszmar" już u mnie!

Jak pewnie wiecie, książki mają nam nie tylko zapewniać rozrywkę i mile spędzony czas, ale także zmuszać do refleksji, zatrważać, wskazywać ważne problemy. Niewątpliwie do tej drugiej grupy należy właśnie mocno psychodeliczne dzieło Ewy Łokuciejewskiej, które objęłam swoim patronatem medialnym.